New Faces z Mango Models SS2016

18007

Cykliczny przegląd najciekawszych nowych twarzy polskich agencji modelek czyli Sezon Na New Faces zawitał dzisiaj po raz kolejny do istniejącej od 2000 roku a założonej przez Monikę Sowińską warszawskiej agencji Mango Models! W ramach tego odcinka przedstawiamy Wam zatem sześć pięknych i młodych modelek, które rozpoczęły swoją przygodę z modelingiem wraz z Mango Models w sezonie wiosenno-letnim 2016. Promodels Magazine życzy Wam dziewczyny Wielkich Karier!


New Faces z Mango Models SS2016


Julia K

178cm 78/57/89
W Mediolanie reprezentowana przez prestiżową agencję Women skąd niedawno wróciła. Z powodzeniem pracuje dla polskich projektantów. Chodziła m.in dla Maison Anoufa w Paryżu, a także w licznych pokazach w Polsce (m.in Mercedes Benz Warsaw Fashion Weekend oraz Poland Fashion Week). Obecnie na kontakcie do Azji, gdzie pracuje nad rozbudowaniem portfolio.


Faustyna

179cm 74/58/87
Finalistka pierwszej edycji konkursu #beMANGOmodel reprezentowana przez agencję Women. Pracuje z sukcesami dla klientów w Polsce i za granicą. Właśnie wróciła z berlińskiego Fashion Week-a. Na swoim koncie ma już edytorial dla japońskiego Elle. Jesienią rusza na tokijski Fashion Week z agencją Zucca.


Eliza Ryszewska

177cm 78/57/87
Zwyciężczyni drugiej edycji konkursu #beMANGOmodel z miejsca została potwierdzona przez najlepsze agencje z całego świata: WhyNot z Mediolanu, Viva Paryż/Londyn/Barcelona oraz DNA z Nowego Yorku. Pracowała już w Paryżu i Barcelonie. Ma już na swoim koncie edytoriale dla Elle i Vogue’a a to dopiero początek!


Mag

175cm 76/59/86
Finalistka drugiej edycji konkursu #beMANGOmodel reprezentowana przez WhyNot z Mediolanu oraz OUI z Paryża. Pracuje z powodzeniem dla klientów w kraju i za granicą. Obecnie przebywa na kontrakcie w Tokio z agencją Stage.


Paulina M

176cm 78/61/87
Finalistka pierwszej edycji konkursu #beMANGOmodel. Ma za sobą kontrakt w Mediolanie z topowym Monsterem. Aktualnie przebywa na kontrakcie w Singapurze gdzie pracuje nad rozbudową portfolio.


Karolina N

174cm 77-58-88
17-letnia Karolina swoje pierwsze kroki na międzynarodowej ścieżce kariery stawia pod skrzydłami agencji Women. Pracowała już w Portugalii oraz w Czechach. Na swoim koncie ma edytorial m.in dla magazynu Cosmopolitan.


źródło: Mango Models


Sprawdz Nowe Twarze polskich agencji w cyklu artykułów na łamach Promodels Magazine: “Sezon na New Faces!”

New Faces z Mango Models