Eliza Ryszewska zwyciężczynią konkursu #beMANGOmodel 2016

5799

Miło nam donieść, że 16. czerwca 2016 w stołecznym klubie Medyka odbył się zapowiadany przez nas wcześniej finał drugiej edycji konkursu #beMANGOmodel organizowanego przez warszawską agencję Mango Models! Decyzją jury zwyciężyła 18-letnia Eliza Ryszewska. Wyróżniono również trzy inne modelki: Gabrielę Czyżewską, Kingę Łukasiak i Agatę Syfert.

Eliza Ryszewska, #beMANGOmodel 2016 winner, 177 cm
Eliza Ryszewska, #beMANGOmodel 2016 winner, 177 cm

W konkursie wzięło udział 9 najbardziej obiecujących nowych twarzy agencji, które wyłoniono w trakcie castingów. Na gali finałowej przyszłe modelki zaprezentowały kolekcję Natalii Jaroszewskiej oraz partnera konkursu marki Tally Weijl. Dziewczęta wystąpiły w szpilkach marki Venezia. O fryzury i włosy finalistek zadbało studio fryzur Szymojko & Dziewoński wraz z marka Rene Furterer Paris, a o piękne makijaże MAC Cosmetics.

Pośród zaproszonych gości znalazły się najbardziej prestiżowe agencje modelek z całego świata m.in WhyNot Milan, Viva Paris, One Management New York czy Premier London oraz polscy projektanci i fotografowie m.in Natalia Jaroszewska i Maria Eriksson.

Promodels Magazine gratuluje zwyciężczyni i trzyma kciuki za przyszłe sukcesy całej dziewiątki – zarówno w Polsce jak i za granicą!


Eliza Ryszewska zwyciężczynią konkursu #beMANGOmodel 2016

źródło: Materiały prasowe MANGO MODELS / zdjęcia fot. Filip Okopny

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz