Finał konkursu Fresh Faces Białystok 2016

5121

Konkurs Fresh Faces Poland 2016, przybiera na sile każdego dnia. Za nami już castingi regionalne min.: w Bielsko Białej i Białymstoku, a przed nami największe wydarzenie – gala finałowa w Warszawie. Fresh Faces Poland to największy konkurs w Polsce, dający szansę przyszłym modelkom i modelom na międzynarodowy kontrakt! Zwyciężczyni poprzedniej edycji Ola Przybyła, zaczęła swoją przygodę z modelingiem od Japonii, a jej tygodnie wypełnione są aktualnie sesjami zdjęciowymi. Pozostałe finalistki pracują w agencjach między innymi w Mediolanie, Japonii i Nowym Jorku…

A jak wyglądały castingi w Białymstoku? Zanim uczestnicy pojawili się na gali finałowej w Atrium Biała w Białymstoku, mieli za sobą tygodnie przygotowań. Życie modela/ modelki to nieustające dbanie o zdrowe odżywianie, sylwetkę, urodę i sposób poruszania. Marta i Tomasz Kaczyńscy ze Fabryki Tańca- Studio Tańca i Fitness przygotowywali 15 uczestników konkursu do zaprezentowania się podczas gali.

Następnym etapem była nauka makijażu. Każda aspirująca modelka powinna wiedzieć jak wykonać makijaż podkreślający jej atuty. Tego zadania podjęła się Szkoła wizażu Anny Sass. Dziewczyny poznały makijażowe triki, a przede wszystkim dowiedziały się co należy robić, a czego unikać podczas malowania. Jeśli beauty, to nie tylko twarz, ale też i ciało.

Uczestnicy konkursu przygotowywali się do finału pod okiem trenerów personalnych. Po nauce przyszedł czas na przyjemności, a więc sesje zdjęciowe i próba zmierzenia się z trudnym tematem pozowania do zdjęć. Za obiektywem stał fotograf Michał Obrycki, który zafundował uczestnikom podwodne szaleństwo.. W ten oto sposób powstała sesja zdjęciowa inspirowana morską tonią. Syreny i inne podwodne istoty, zaprezentowały się w specjalnie zaprojektowanej na tę okazję, kolekcji kostiumów projektantki Joanny Miszteli. Z jednej strony morska sceneria, a z drugiej piękny krajobraz roztaczający się wokół hotelu spa Lipowy Most.

To właśnie wnętrza i pole golfowe z urokliwym jeziorem, posłużyły jako tło do sesji zdjęciowej Pawła Lawreszuka. Było romantycznie i z nutką ekstrawagancji. Eleganckie suknie Celebrity Boutique podczas gry w golfa? Czemu nie? Na pewno wrażeń nie brakowało. Podczas zgrupowania Fresh Faces Białystok w Lipowym Moście, przyszli modele i modelki mieli okazję zobaczyć jak wygląda ten zawód „od kuchni”. Praca nad ciałem, dbanie o urodę, nauka prezencji, pewności siebie. To wszystko zbliżyło ich do finału w Galerii Atrium w Białymstoku.

A podczas finału? Wielkie szaleństwo!
Profesjonalne jury postanowiło przyznać nagrody. Zwyciężyła Ula Gumieniak. Wyróżnienia otrzymali Karolina Derpieńska i Marek Cybulko. Zielona karta wręczona została Izabeli Prokopczuk i Dominice Potockiej. Finaliści Fresh Faces Białystok, pojawią się na wielkim finale Fresh Faces Poland 2016 w Warszawie już na początku grudnia i dostaną szansę na międzynarodowy kontrakt modelingowy.

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY SUKCESÓW!


Finał konkursu Fresh Faces Białystok 2016

źródło: Materiały prasowe Fresh Faces Poland

Zapisz