New Faces z Uncover Models SS2016

18836

Kolejny raz w ramach Sezonu na New Faces czyli cyklicznego przeglądu najciekawszych polskich nowych twarzy modelingu zaglądamy w gościnne progi agencji Uncover Models. Swoją wspaniałą ‘njufejsową’ piątkę na sezon wiosna-lato 2016 zaprezentowała nam szefowa agencji Małgorzata Rusinkiewicz. Poznajcie zatem dwie przepiękne dziewczyny i trzech chłopaków, którym również Promodels Magazine życzy wielu wspaniałych sukcesów w świecie mody!

Zainteresowanych zapraszamy również do poprzedniego jesienno-zimowego odcinka Sezonu na New Faces z agencją Uncover Models!


New Faces z Uncover Models SS2016


Sandra

18 lat, 175 cm, 84/59/89
Sandrę odkrył jeden ze scoutów Uncover. Jej oryginalna uroda zachwyciła agencje Marilyn, przez którą jest reprezentowana w Paryżu i w Nowym Jorku. Mimo młodego wieku Sandra jest bardzo poukładaną osobą, świetnie zdała maturę i jest gotowa na dalsze wyzwania – obecnie podbija Mediolan ;) z agencja Monster Mng.


Gabriela

14 lat, 174 cm, 79/62/88
Gabrysię zauważył na przystanku autobusowym jeden z pracowników Uncover Models. Obecnie team Uncover pracuje nad rozbudowaniem jej książki. Gabrysia interesuje się fotografią a w wolnym czasie trenuje jazdę konną. Jej wyjątkowa uroda i żółte oczy zwróciły już uwagę kilku topowych agencji z całego świata.

[sc name=”CONV-Bielizna2016″ ]

Kamil

16 lat
Kamil stawia pierwsze kroki w modelingu i już wkrótce wylatuje na kontrakt do Azji. Interesuje się muzyką i modą – zawsze jest na bieżąco z najnowszymi trendami. Uncover pracuje nad jego book’iem tak, żeby jesienią w spektakularny sposób oczarował Europę.


Adam

20 lat
Do agencj przyszedł za namową siostry, która również jest modelką. Jego wyjątkowa uroda i modowy attitude z pewnością pomogą mu podbić największe modowe rynki. Obecnie jest reprezentowany przez agencje Named w Londynie.


Nicholas

19 lat
wyskautowany dla Uncover Models w centrum handlowym. Ten skromny i przystojny chłopak jest reprezentowany w Londynie przez agencję PRM. W lipcu wyjeżdza na pierwszy kontrakt do Mediolanu, do agencji Brave.


źródło: Uncover Models


Sprawdz Nowe Twarze polskich agencji w cyklu artykułów na łamach Promodels Magazine: “Sezon na New Faces!”


Zapisz