New Faces z agencji modelek MILK SS2016

22832

Zamykając powoli sezon wiosna-lato 2016 waszego ulubionego cyklu Sezon Na New Faces udajemy się w te upalne sierpniowe dni na poszukiwania najciekawszych nowych twarzy polskich agencji modelek do prężnej agencji Milk z Wrocławia. Poznajcie proszę siedem wyjątkowych, młodych piękności, które już niebawem (czego im serdecznie życzymy) zobaczycie na światowych wybiegach oraz w najlepszych modowych magazynach!
Promodels Magazine będzie za Was trzymało kciuki dziewczyny!


New Faces z Agencji Modelek MILK SS2016


Maja Siwik – MAJKA

Wymiary: 177cm, 83-61-90
Ta urocza piętnastolatka została dostrzeżona na jednym z portali społecznościowych przez Annę Rózgę z Milk-a. Dziś jej urodą zachwycają się najlepsze zagraniczne agencje modelek. Obecnie jedna z ulubionych modelek fotografki Natalii Erdman. Jej zainteresowania: kocha komiksy i mangi oraz kulture anime. Obecnie prężnie pracuje nad swoim portfolio.


Kinga Nowak – KINIA

Wymiary: 177cm, 84-60-89
Kinia została wypatrzona przez szefową agencji na portalu społecznościowym. Jest piętnastolatka, która z ogromnym powodzeniem gra w piłkę siatkową. Agencja aktualnie skupia się na rozbudowie jej książki jak i pierwszym planowanym wyjeżdzie do Tokio.

[sc name=”CONV-Rock Chick” ]

Izabela Barańska – IZA

Wymiary: 178cm, 85-61-89
Izę w pewien deszczowy dzień zaczępiła na przystanku tramwajowym szefowa agencji MILK. Jej oryginalny look spowodował, że z miejsca zaczęła pracować z powodzeniem dla klientów w kraju i za granicą. Ma już za sobą zdjęcia do światowych i polskich magazynów. Obecnie przebywa w Londynie z agencją the squad. Reprezentują ją też TRAFFIC w Hiszpanii jak i Marilyn Paris I NY. Jazda na desce to jedno z ulubionych zajęć Izy.


Jasmin Dymarska-Gruszka – JASMIN

Wymiary: 177cm, 80-64-88
Ma czternaście lat i jest aktualnie najmłodszym new face w agencji. Odkryta przez szefową MILK w centrum handlowym. Jest bardzo profesjonalna i pracowita. Obecnie przebywa się na swoim pierwszym kontrakcie w Korei gdzie uczy się modelingu i z sukcesami pracuje. Ma już na swoim koncie pierwszą okładkę w magazynie. Jasmin wspiera fundacje Centaur, gdzie pracuje jako wolontariusz i zajmuje się końmi.


Aleksandra Mikulewicz – LOLA

Wymiary: 180cm, 85-63-92
Lola jest piętnastolatką o wspaniałej osobowości. Cieszy się ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród klientów jak i topowych światowych agencji modelek. Znaleziona na portalu społecznościowym obecnie pracuje nad rozbudową portfolio, Prywatnie jest wzorową uczennicą, uwielbia podróżować i poznawać nowe kultury. Jej znak rozpoznawczy to piękny uśmiech!


Julia Zatylny – JULKA

Wymiary: 176cm, 80-60-88
Znaleziona przez szefową agencji na portalu społecznościowym. Piękna czternastolatka lubi czytać książki i rysować a jej pasją jest sztuka. Agencja pracuje aktualnie nad rozbudowaniem jej portfolio. Jej uroda wzbudziła ogromne poruszenie na świecie, czołowe agencje zagraniczne walczą o jej reprezentacje.


Maja Wróblewska – MAYA

Wymiary: 176cm, 86-61-91
Maja ma 16 lat. Znaleziona została przez agencję na portalu społecznościowym. W chwili obecnej MILK skupia się na rozbudowanie portfolio młodej modelki. Maya zawodowo uprawia pływanie ze świetnymi wynikami!


źródło: Agencja Modelek Milk


Sprawdz Nowe Twarze polskich agencji w cyklu artykułów na łamach Promodels Magazine: “Sezon na New Faces!”


Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz