GAGA Models Sezon na New Faces SS2017

20054

W naszym stałym cyklu ‘Sezon na New Faces‘ przeglądamy najciekawsze świeże twarze najlepszych polskich agencji modelek. Dzisiaj zapraszamy Was na wizytę do jednej z czołowych agencji z siedzibą w Poznaniu… mowa oczywiście o GAGA Models! Poznajcie sześć pięknych nastolatek, które mamy nadzieję, że już za chwilę zamieszają znacząco na światowych wybiegach!

[sc name=”CONV-Bielizna2016″ ]

GAGA Models Sezon na New Faces SS2017


Klaudia Szypa | KLAUDIA

171 / 85 / 62 / 86
Miała 9 lat, kiedy za namową mamy pierwszy raz odwiedziła agencję. Na rozpoczęcie współpracy czekała 5 lat, podczas których co jakiś czas pojawiała się w biurze, żeby sprawdzić, czy osiągnęła już odpowiedni wzrost. Umowę podpisała dopiero w swoje czternaste urodziny. W ciągu tych kilku miesięcy miała okazję wziąć udział w urodzinowym pokazie mody Gagamodels, w sesji do kartki świątecznej oraz w kilku testach. Interesuje ją moda i języki obce.


Zuzanna Ignaszak | ZUZU

174 / 78 / 60 / 84
Od zawsze marzyła żeby zostać modelką. Do agencji wysłała swoje zgłoszenie przez stronę internetową. Po spotkaniu dostała propozycje współpracy. Aktualnie jest na swoim pierwszym kontrakcie w Tokyo gdzie zdobywa doświadczenie i pracuje nad książką. Uwielbia skakać wzwyż i grać w koszykówkę, trenuje również wioślarstwo. Interesuję się kuglarstwem oraz akrobatyką powietrzną. Chodzi na szczudłach i tańczy z ogniem. Lubi działać, pomagać i organizować rożnego rodzaju zbiórki i akcje charytatywne. Bardzo miło wspomina konkurs makijażowy, podczas którego modelki malowane były na wybiegu przed publicznością na którym wyróżniona została wraz ze swoją makijażystką.


Dominika Szafraniec | SAFI

177 / 80 / 57 / 90
Odkryta została na instagramie, przez scoutkę z IMG Paris. Ma za sobą pierwsze zdjęcia testowe. Jej pasją jest jazda konna i fotografia a przyszłość wiążę z dietetyką.


Julia Morawska | MORA

171 / 81 / 61 / 88
Ma 16 lat. Mieszka w Częstochowie. Jej potencjał zauważyła Zofia – wieloletnia przyjaciółka i modelka Gagi. Długo trwało, zanim namówiła ją na wizytę w agencji. Spodobała się od razu, ale rodzice potrzebowali trochę czasu na podjęcie decyzji. Wspólny wyjazd do Poznania pod koniec wakacji rozwiał wszelkie wątpliwości. Już we wrześniu wzięła udział w castingu do japońskiej agencji i w styczniu wyjechała na swój pierwszy kontrakt. Tokyo zrobiło na niej ogromne wrażenie, a wyjazd, jak mówi, będzie pamiętać do końca życia. Interesuje się sportem, głównie siatkówką i piłka ręczna. Zimowe popołudnia lubi spędzać na lodowisku. Niezapomnianym przeżyciem był dla niej pokaz Gagamodels, podczas którego pierwszy raz szła po wybiegu oraz pierwszy poważny casting dla agencji Donna. Miło wspomina lekcje chodzenia, dzięki którym pewniej czuje się na szpilkach.


Oliwia Syroczyńska | LIVKA

176 / 77 / 56 / 84
Zauważona została w parku przy Starym Browarze. Zaczepił ją scout, który od razu zaprosił ją na castingu. Niedługo potem podpisała umowę z agencją. Od razu, (w wieku 13 lat) stanęła za nia IMG – największa agencja modelek na świecie. Ma już za sobą kontrakt w Tokio i pierwsze publikacje. Brała udział w kampanii niemieckiej marki Less. Jest też twarzą tegorocznego kalendarza Gagamodels. Interesują się nią wszyscy klienci, ale póki co skupia się na szkole. Na szczęście jest w ostatniej klasie liceum i niedługo będzie mogła na poważnie zacząć pracę w modelingu. Interesuje się sztuką, designem oraz modą i z tym też wiąże swoją przyszłość.


Zosia Nietubyć | ZO

181 / 83 / 61 / 91
Trafiła do Gagamodels dzięki scoutowi agencji, który napisał do niej na instagramie. Jej niestandardowy typ urody nie pozwala przejść obok niej obojętnie. Jest w agencji od niedawna i póki co ma za sobą pierwsze zdjęcia testowe. Jej pasją jest jazda konna. Trenuje od lat, regularnie startuje w zawodach jeździeckich.


Źródło: GAGA Models


 Sprawdź ‘Nowe Twarze’ najlepszych polskich agencji modelek w cyklu artykułów na łamach Promodels Magazine: “Sezon na New Faces!”