Jubileusz Apart i Anja Rubik w Wenecji na zdjęciach Marcina Tyszki

3091

Magia i kultura Włoch, która 40 lat temu zainspirowała właścicieli marki do rozwoju firmy Apart, była także inspiracją do powstania najnowszej kampanii promującej markę. W plenerach Italii zrealizowano sesję z udziałem czterech niezwykłych kobiet – Małgorzaty Sochy, Kasi Sokołowskiej, Kasi Smutniak oraz Anji Rubik. Każda z ambasadorek fotografowana była w innym miejscu i regionie tego przepełnionego bogactwem inspiracji kraju. Zdjęcia do najnowszej kampanii powstały w Rzymie, Wenecji, Mediolanie i nad jeziorem Como. Każde z tych miejsc ma inny charakter i styl, podobnie jak ambasadorki – 4 silne kobiety, z których każda ma swą oryginalną osobowość i sposób na życie.

Finalny efekt kampanii, której towarzyszy hasło „Passione per la bellezza”, jako pierwsi mogli obejrzeć goście jubileuszowej gali marki w albumowym wydawnictwie Apart.

Anja Rubik w Wenecji na zdjęciach Marcina Tyszki

Dla Apart staje przed obiektywem Marcina Tyszki już kolejny raz. Profesjonalna, najbardziej rozpoznawalna i rozchwytywana polska modelka. Dla Apart zrealizowała liczne kampanie, m.in. diamentową i perłową, które zachwyciły Polki i profesjonalistów z branży. Z sukcesami od kilku lat realizuje także swoje artystyczne zainteresowania. Sesja światowej gwiazdy modelingu w weneckich plenerach jest jak spotkanie dwóch pięknych ikon. Olśniewająca historią i urokiem Wenecja w wyjątkowym duecie z nowoczesną Anją Rubik.

Kampanię zrealizowali:
Zdjęcia: Marcin Tyszka
Modelka: Anja Rubik / Division
Kreatorzy fryzur: Michał Bielecki, Kacper Rączkowski, Paolo Soffiatti
Make-up: Marianna Yurkiewicz, Wilson, Daria Ślusarczyk, Arianna Agosta
Stylizacja: Agnieszka Ścibior
Produkcja: Warsaw Creative

źródło: materiały prasowe Apart