Świeże twarze Uncover Models Sezon Na New Faces SS2017

19121

W ramach cyklicznego przeglądu w którym poszukujemy najciekawszych nowych twarzy polskich agencji modelek ‘Sezon Na New Faces‘ odwiedzamy dzisiaj (już po raz trzeci w naszym cyklu) warszawską agencję modelek Uncover Models! W sezonie SS 2017 z przyjemnością przedstawiamy Wam piątkę ‘new face’ odkrywanych dla świata przez Uncover. Trzymamy mocno kciuki za przyszłe wspaniałe sukcesy tych młodych ludzi na światowych wybiegach mody!

Świeże twarze Uncover Models Sezon Na New Faces SS2017


Adam D.

17 lat | 190 cm
Adam został dla Uncover znaleziony przez scoutkę. Interesuję się modą, podoba mu się prosty styl a w szczególności retro. Co nie oznacza, że nie jest na bieżąco z obecnymi trendami. Lubi być “na czasie”. Podoba mu się współczesny street style. Ma do siebie duży dystans i jest bardzo kontaktowy co przydaje się na castingach ;) Spytany o swojego idola dojrzale odpowiada, że sam kreuje swoje myślenie i działania. Ostatnio został zauważony przez VOGUE.IT na zdjęciach Moniki Piech-Ziółkowskiej.


Jakub T.

19 lat | 185 cm
Jakuba podesłał do agencji scout z Olsztyna. Kuba oprócz mody interesuje się muzyką, preferuje old-school i takich artystów jak Eazy-e, Tupac, Biggie czy Snopp dogg. Z Polskich artystów słucha Pezeta, Jabsona i Gedza. Bardzo lubi seriale m.in. Breaking Bad i czeka na 7 sezon Gry o Tron oraz 5 sezon serialu Wikingowie. W wolnym czasie Jakub lubi grać w koszykówkę. Podziwia osoby, które na wszystko co mają zapracowały własnymi siłami. Ceni ciężką pracę oraz konsekwentne dążenie do celu. Jakub ostatnio pracował na planie nowej kampanii młodej obiecującej polskiej marki NeigeTees.


Jagoda J.

14 lat | 82/61/88 | 176 cm
Zgłosiła się do agencji sama (za namową koleżanki, będącej jednej z modelek Uncover Models). Jagoda prenumeruje gazety: Glamour oraz Harper’s Bazaar. Interesuje się modą i bieżącymi trendami. Kocha sport a szczególnie pływanie i bieganie. W weekendy intensywnie trenuje i spędza czas z przyjaciółmi. Ma dwóch idoli: Domenico Dolce i Stefano Gabbana. Podziwia też swoją koleżankę z agencji Michelle Gutknecht, która jest dla niej inspiracją. Sukces agencyjnej koleżanki motywuje ją do ciężkiej pracy.


Wiktoria D.

82/60/84 | 175 cm
Zagościła w Uncover dzięki zdjęciom przesłanym do agencji przez scoutkę Angelikę. Wiktoria od 6 lat trenuje siatkówkę a oprócz tego interesuje się muzyka i moda. W wolnym czasie spotyka się z przyjaciółmi i bardzo lubi oglądać mecze piłki nożnej. Między innymi dlatego jej idolem jest piłkarz Cristiano Ronaldo. Lubię piosenki Justina Biebera, Ariany Grande i Edda Sheerana.


Olena R.

17 lat | 84/64/90 | 180 cm
W agencji znalazła się dzięki scoutce Karolinie. Olena bardzo lubi czytać książki i oglądać seriale co zazwyczaj robi w wolnym czasie. Interesuje się kryminalistyką i pracą w laboratorium. Intensywnie stara się rozwijać swoje pasję poza szkołą. Jej idolem jest Daniel Radcliffe, którego filmowe wcielenie wychowało już nie jedno pokolenie :) Została zauważona przez portal VOGUE.IT na zdjęciach Moniki Piech-Ziółkowskiej.


źródło: Uncover Models


 Sprawdź ‘Nowe Twarze’ najlepszych polskich agencji modelek w cyklu artykułów na łamach Promodels Magazine: “Sezon na New Faces!”