New Faces z EC Management jesienny przegląd subiektywny

23566

Sezonowy przegląd nowych twarzy najlepszych polskich agencji modelek, czyli jesienny Sezon na New Faces z EC Management. Zapraszamy!


Natalia Senatorska

height: 180, body: 81-60-88, shoes: 39, eyes: blue, hair: blonde
15 lat. Została znaleziona przez właścicielkę agencji na boisku kiedy grała w koszykówkę. Nigdy wcześniej nie myślała o modelingu, a przez 7 lat uczyła się gry na harfie. W wakacje wyleciała na kontrakt do Bangkoku, gdzie zrobiła m.in sesję dla Harper’s Bazaar Thailand, potem poleciała do Paryża na Fashion Week, gdzie zadebiutowała na wybiegu podczas pokazu Anne Sofie Madsen.  Agencje zagraniczne Natalii to  Elite NY, The Fabbrica Milano, The Face Paris.


Marta Grabowska

height: 180, body: 82-60-89, shoes: 40, eyes: green, hair: red
15 lat. Sama zgłosiła się do agencji, ale na początku musiała popracować nad sylwetką i wymiarami. Ma za sobą pierwszy sezon podczas Fashion Weeka w Paryżu gdzie zrobiła kilka pokazów, w tym marki KENZO. Okrzyknięta odkryciem FW w Paryżu wzięła udział w sesji dla Dazed&Confused Magazine jako jedna z siedmiu najlepiej zapowiadających się NF z FW z Paryża. Agencje zagraniczne, które ją reprezentuję, to: Muse NY, Why Not Milano, The Face, Izaio.


Aga Dajnowska

height: 177, body: 78-59-87, shoes: 39, eyes: blue, hair: blonde
17 lat. Trafiła do nas dzięki scoutce. Już na pierwszym spotkaniu w agencji została potwierdzona przez paryską agencję The Face i kilka dni później poleciała do Paryża. Zrobiła lookbooka Y Project. Jej agencje zagraniczne to: Wilhelmina NY, The Face.


Wiki Grudzień

height: 178, body: 78-60-87, shoes: 38, eyes: blue, hair: brown
16 lat. Do agencji zgłosiła się sama. Przeszła do nas z innej polskiej agencji. Niedługo po tym wyleciała do Londynu, a następnie do Paryża, gdzie zadebiutowała na wybiegu podczas FW w pokazie Carven. Następnie została potwierdzona przez Why Not w Milano, Elite NY.


Weronika Kosiorkowska

height: 180, body: 78-59-87, shoes: 39, eyes: blue, hair: light brown
16 lat. Weronikę do agencji zgłosiła jej mama. Zadebiutowała w Paryżu podczas pokazów HC świetnym pokazem Schiaparelli. Potem chodziła na pokazach w Mediolanie i Paryżu. Jej agencje zagraniczne to: The Lab Milano oraz The Face w Paryżu.


żródło: EC MANAGEMENT


Sprawdz Nowe Twarze polskich agencji w cyklu artykułów na łamach Promodels Magazine: “Sezon na New Faces!”