Powrót do przeszłości! Trendy jesień zima 2015 2016

6296

Nie od dziś wiadomo, iż moda lubi bardzo często przypominać nam o sobie i wraca co parę lat w nieco podrasowanej postaci. W każdym sezonie, główne trendy wyznaczają projektanci, którzy chętnie uciekają się do tego co już nawet kilkadziesiąt lat wstecz „nosiło się” na ulicach.

Sezon jesień/zima 2015/16 powraca bardzo często do lat 70 ubiegłego wieku. Jeśli chcemy, aby nasze stylizacje były na tak zwanym „topie” nie powinniśmy się bać! Ceniony jest indywidualizm, coś co przyciągnie uwagę. Królują skóry, futra, różnego rodzaju nadruki, płaszcze oraz nieco androgeniczności. Zaskakiwać mogą przykrótkie spodnie, które doskonale wyeksponują buty, a jeśli o nie chodzi projektanci pokochali sztyblety. Boho? Jak najbardziej! Stawiamy również na wygodę. Jak najbardziej dozwolone wszelkie chusty, szaliki. Dzięki nim nie musimy aż tak martwić się o biżuterię, chociaż i ona jest niezbędna. Jeśli chodzi o kolory to zostajemy wierni klasyce – czerń i biel. Pojawiają się również różne odcienie niebieskości, szarości, brązy i przede wszystkim intensywne odcienie królujące na wybiegach a wśród nich przede wszystkim ognista czerwień.

Podsumowując, w tym sezonie dozwolonych jest wiele „chwytów”. Aby powstało coś oryginalnego, możemy pozwolić sobie na odrobinę przemyślanego bałaganu w naszych stylizacjach. W celu odświeżenia i wzbogacenia garderoby proponujemy udać się do szafy naszych mam i babć. Jesteśmy pewni, iż znajdą się tam prawdziwe perełki, które po lekkich zmianach idealnie dopełnią nasz look!

Trendy jesień zima 2015 2016

fot: models.com


[one_sixth]
author-klaudiaw[/one_sixth][five_sixth_last]

Autorka tekstu: Klaudia Winiarska

Studentka, modelka, pasjonatka mody. Kochająca życie marzycielka, która nieustannie poszukuje szczęścia. Wierzy, że można osiągnąć wszystko, wystarczy tylko mocno w to uwierzyć i działać. Krytycznie patrząca na otaczającą ją skomercjalizowaną i odhumanizowaną rzeczywistość.[/five_sixth_last]