New Faces z Uncover Models jesienny przegląd subiektywny

23605

W ramach przeglądu nowych twarzy polskiego modelingu jesień 2015 zapraszamy dzisiaj do zapoznania się pięcioma propozycjami agencji Uncover Models na łamach Promodels Magazine!


New Faces z Uncover Models – jesień 2015


Iza Michalska

18 lat, Wymiary: 176cm, 84-60-89
Iza została wyłoniona z konkursu. Po miesiącu pojechała na kontrakt do agencji MP Paris, gdzie udało się jej pracować z najlepszymi. Czekamy niecierpliwie na edytorial Dior’a z Paolo Roversi, który ukaże się wkrótce w Paryżu. Zauważyła ja agencja Muse NY, we wrześniu była z nimi na kontrakcie w NY. Obecnie przebywa w Mediolanie z agencja MP Milan. W Polsce jej oryginalną urodę docenił m.in KMag i projektantka Pola Rudnicki. Brała też udział w sesji dla Teen Vogue w NY.


Alicja G

wymiary: 178cm, 84-62-90
Ale zaczepił jeden ze scoutów pracujących dla naszej agencji w Olsztynie. Ma 16 lat i stawia pierwsze kroki w modelingu. Obecnie pracujemy nad jej książką. Miała już sesje dla marki Bunny The Star oraz Mokobelle Young. Reprezentuje ją agencje MGM w Hamburgu.

[sc name=”CONV-Bielizna2016″ ]

Michelle G

wymiary : 178cm, 80-58-87
Michelle G/ została odkryta w centrum handlowym przez właścicielkę agencji Uncover. Ta zjawiskowa dziewczynka ma dopiero 15 lat a już udało się jej podpisać kontrakt z agencją The Lions w Nowym Jorku. Swoje pierwsze kroki w zawodzie modelki, stawiała w Japonii z agencją Zucca Models. Aktualnie budujemy jej książkę i przygotowujemy do kolejnego kontraktu za granicą ;) Została zauważona przez portal Models.com jako future face, oraz ukazał się o niej również wpis w KMag.


Estera K

wymiary: 178cm, 82-60-90
Estera K sama zgłosiła się do agencji. Reprezentowana jest w Paryżu przez agencje City Models, w Mediolanie przez agencje Brave, w Hamburgu Place Models oraz w Londynie przez D1Models. Robiła pokazy takich marek jak Bizuu, Łukasz Jemioł, Bola. Jej oryginalną urodę docenił portal Models.com oraz magazyn KMag.


Wiktoria K

Wymiary: 178cm, 84-60-90
Wiktoria ma 18 lat, pochodzi z Łodzi. Jej zdjęcia pokazał właścicielce agencji jej znajomy i tak znalazła się w Uncover. Ma za sobą pokaz dla Ani Kuczyńskiej, reprezentuje ją w Paryżu agencja Metropolitan Models oraz Trump Models w Nowym Jorku. Obecnie przygotowuje się do matury oraz buduje swoje portfolio.


źródło: Uncover Models


Sprawdz Nowe Twarze polskich agencji w cyklu artykułów na łamach Promodels Magazine: “Sezon na New Faces!”