Top Model odcinek 9 sezon 5

9922

W poniedziałek obejrzeliśmy Top Model odcinek 9 sezon 5…. Kolejny etap igrzysk rozpoczął się od zadania polegającego na stworzeniu w ciągu 20 min. kampanii reklamowej na wylosowany wcześniej przez uczestnika programu temat. Mieli za zadanie film wyreżyserować, wykonać i zagrać w nim ;) Kategorię oceniała blogerka Maffashion – Julia Kuczyńska i Michał Piróg. Za najciekawszy spot jurorzy uznali film Karoliny Gilon, ale trzeba powiedzieć, że o palmę pierwszeństwa konkurował z nim pomysłowy film Andre.

Następnie Top Model zabrało uczestników nad wodę, gdzie musieli pozować do zdjęć płynąc na wakeboardzie. Konkurencję wygrała ku ogólnemu niezadowoleniu swoich koleżanek i kolegów Karolina Pisarek.

Ostatni wątek w odcinku 5-tym to odwiedziny rodzin uczestników w domu Top Model. No i tutaj trzeba przyznać, że pewnie dla wielu osób to były niezwykle silne emocje. Ale na odwiedzinach rodzin się nie zakończyło … kolejne zadanie (najważniejsze zadanie odcinka) miało polegać na zrobieniu sesji zdjęciowej z członkiem rodziny inspirowanej własnymi zdjęciami z dzieciństwa. W zadaniu tym wspierała uczestników i ich rodziny dziennikarka Paulina Młynarska. Sesje wykonał fotograf Przemysław Dzienis.

Konkurencję zdjęciową wygrał nie kto inny jak Radek Pestka, który wraz z siostrą bliźniaczką wypadł wg. jurorów najlepiej. Konkurencję przegrała i program opuścić miała Magda Stępień-Kolesnikow … jednak w pewnym momencie bieg zdarzeń odwróciła Natalia Gulkowska (która wcześniej została równie surowo co Magda oceniona przez jury) i zdecydowała, że to ona chce odejść z programu i wrócić do domu do swojego synka. Swoją decyzją uratowała przed odejściem Magdę.
Koniec.


Zobacz Top Model odcinek 9 sezon5 na Player.pl


Top Model odcinek 9 sezon 5 – fot. Przemysław Dzienis

źródło: X-News / TVN