Już dziś rozpoczyna się V edycja programu TVN Top Model!

6179

Skład jury Top Model nie uległ zmianie i ponownie jak w latach ubiegłych, zasiądą w nim: Joanna Krupa – przewodnicząca, Katarzyna Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński. Młodym adeptom modelingu wsparcie w niewątpliwie stresującej rywalizacji tradycyjnie już, zapewni Michał Piróg.

Konwencja programu od poprzedniej edycji nie uległa zmianie; oprócz modelek, na wybiegu pojawią się również modele. Zdaniem Joanny Krupy, poziom męskiej części kandydatów będzie stanowił duże wyzwania i zmusi do wytężonej rywalizacji uczestniczki programu. Uczestników czekają dwa wyjazdy, jeden to tradycyjny już wyjazd na fashion week, natomiast drugi jest przez producentów otoczony aurą tajemnicy.

A co nas czeka w programie? Oddajmy głos jego autorom:

„Dziewczyny i chłopaki w każdym odcinku będą stawiać czoło zadaniom sprawdzającym ich predyspozycje do zawodu modela. Sesje zdjęciowe w ekstremalnych warunkach, z trudnymi rekwizytami, wymagające dużego zaangażowania i inicjatywy. Do tego pokazy mody w dziwnych kostiumach i nieoczywistych lokalizacjach. Czeka ich jednocześnie nauka asertywności i radzenia sobie w świecie mody. Przed nimi także mnóstwo bezcennych doświadczeń – praca z najpopularniejszymi fotografami, stylistami i projektantami. Jednym słowem – mnóstwo wyzwań i emocji.”

Z całą pewności pojawi wielu gości związanych ze światem mody. Do tej pory na ekranie gościły m.in. redaktorki naczelne pism modowych, znane modelki i uznani fotografowie. Nagrodą w programie Top Model jest w tym roku kontrakt z agencją modelek AVANT MODELS.

Kto dojdzie do finału i zostanie V Top Modelką lub Top Modelem? Przekonajmy się włączając TVN w poniedziałki o 21.30!
Czeka nas jesień pełna wrażeń!