New Faces z Wave Models FW15/16

24776

Wracamy dla Was dzisiaj na Promodels Magazine z kolejnym odcinkiem cyklu Sezon Na New Faces. Z przeglądem najciekawszych nowych twarzy polskich agencji modelek dzisiaj odwiedzamy zlokalizowaną w Warszawie bardzo dobrą agencję: Wave Models! Poznajcie proszę siedem cudownych ‘njiu fejsów’, które na stronie agencja określa bardzo sympatycznie jako ich: ‘New Wave’. Nasza redakcja trzyma kciuki za fantastyczne światowe kariery dla tych dziewcząt.


New Faces z Wave Models / luty 2016


Paula Dering

Wzrost: 172 Biust: 80 Talia: 59 Biodra 88
Paulę odkryto dzięki mediom społecznościowym. Jej egzotyczna i zarazem kobieca uroda nie pozostawia nikogo obojętnym. Pomimo młodego wieku na sesjach zdjęciowych czuje się niezwykle swobodnie. Wachlarz emocji, który prezentuje przed obiektywem, znajduje odzwierciedlenie w jej różnorodnym portfolio. Kiedy tylko skończy 16 lat ruszy na podbój Europy, bo najlepsze agencje już mają ą na oku.


Ola Szufa

Wzrost: 177 Biust: 81 Talia: 59 Biodra: 88
Ola została zauważona w centrum handlowym w Warszawie. Po podpisaniu umowy rozpoczęła pracę nad swoim portfolio. Bardzo szybko została wyróżniona przez portal models.com w zestawieniu Daily Duo. Olę wyróżnia świetny catwalk, dzięki któremu zadebiutowała w pokazie Paprocki & Brzozowski S/S 2016. Współpracowała przy sesjach zdjęciowych dla polskich marek, między innymi Por Favor. Podczas ferii zimowych była na swoim pierwszym kontrakcie w Mediolanie. Prywatnie Ola interesuje się lotnictwem. To bardzo odlotowa dziewczyna ;)

[sc name=”CONV-Bielizna2016″ ]

Dominika

Wzrost: 176 Biust: 78 Talia: 61 Biodra: 89
Dominika została zauważona na Dworcu Centralnym w Warszawie. Brała udział w sesjach wizerunkowych polskich marek, m.in. E&Ex i Cloudmine. Jej klasyczne, kobiece rysy to atut, który wciąż jest pożądany przez magazyny modowe i fotografów w Polsce i na świecie; kilka świetnych sesji edytorialowych już jest w druku i czeka na publikację. Obecnie przebywa na kontrakcie w Mediolanie, gdzie miała okazję pracować m.in. dla Red Valentino. Dominika interesuje się psychologią, a jej pasją są podróże.


Natasza

Wzrost: 175 Biust: 80 Talia: 60  Biodra: 90
Natasza została wyscoutowana podczas zakupów z rodzicami, jej burza blond włosów i promienny uśmiech przyciągnęły od razu naszą uwagę. W oczekiwaniu aż Natasza skończy 16 lat rozbudowujemy jej portfolio. Na swoim koncie ma już współpracę m.in. z polską marką odzieżową A2.
Zainteresowania Nataszy to szeroko rozumiana sztuka; Natasza tańczy, śpiewa i gra. Ponadto jeździ konno. To żywe srebro!


Gosia

Wzrost: 178 Biust: 79 Talia: 61 Biodra: 88
Gosię wypatrzono kiedy spacerowała jedną z warszawskich ulic. Skandynawski typ urody i smukła sylwetka to jej znaki rozpoznawcze. Na swoim koncie ma kilka sesji zdjęciowych oraz kampanie wizerunkowe. Pracowała m.in. dla projektantki Poli Rudnicki oraz marki White House. Gosia jest ambitna i lubi wyzwania. Naukę w klasie maturalnej łączy z karierą w modelingu. Mimo napiętego grafiku, znajduje czas na realizowanie swoich pasji – jeździ na snowboardzie i surfuje. Jest nieustraszona!


Anastasia

Wzrost: 175 Biust: 79 Talia: 59 Biodra: 87
Kolejna nowa twarz odkryta za pośrednictwem mediów społecznościowych. Pochodząca z Białorusi Anastazja została świetnie przyjęta na polskim gruncie. Ma za sobą kilka sesji zdjęciowych i edytoriali. Przełomowym momentem w jej karierze był wyjazd na pierwszy kontrakt do Bangkoku. Miała okazję pracować dla lokalnych marek i projektantów, brała udział w pokazach i sesjach zdjęciowych, w tym do lutowego wydania Numéro Thailand.
Ta niezwykle pracowita dziewczyna, ma dar do zjednywania sobie ludzi, gdziekolwiek się uda. Wkrótce będzie o niej głośno!


Alex

Wzrost: 175 Biust: 83 Talia: 61 Biodra: 90
Alex to najnowsze odkrycie WAVE Models. Twarz, która nas zachwyciła, zdecydowanie ściąga spojrzenie i budzi wiele emocji. Obecnie Alex rozbudowuje portfolio oraz przygotowuje się by wejść w świat modelingu na dobre i z odpowiednim przytupem. Wierzymy, że gdy jej kariera nabierze prędkości, zajdzie daleko, a niebanalna uroda i charakter zostawią po sobie ślad.

źródło: Wave Models


Sprawdz Nowe Twarze polskich agencji w cyklu artykułów na łamach Promodels Magazine: “Sezon na New Faces!”