Już 4. lutego w Hiszpanii światowy finał Fresh Faces 2015!

6127

Jesienią 2015-go roku w Oranżerii Pałacu w Wilanowie, odbyła się Wielka Gala Finałowa pierwszej polskiej edycji międzynarodowego konkursu modelkowego Fresh Faces Poland 2015. Do pierwszej polskiej edycji konkursu Fresh Faces zgłosiło się ponad 418 modelek i 113 modeli, z których wyłoniono 16 finalistów. W jury zasiedli krajowi i zagraniczni specjaliści z branży: Maggie Haese – prezes agencji Magteam Model Management i Fresh Faces Poland, Trecey Cunningham – dyrektor dywizji New Faces, jednej z największych agencji modelingowych świata–„Elite”, Valeria De Luca – przedstawicielka agencji Model Management, Dominik Masny i Francesca Tassinari, oraz projektanci Ewa Minge i Bartosz Malewicz. Główną nagrodą w konkursie było zaproszenie agencji Elite do Nowego Jorku i sesja modowa na okładkę magazynu Women’s Health.

Poprzedni finaliści Fresh Faces pojawili się na wybiegach w Mediolanie i Paryżu u takich projektantów jak  Giorgio Armani i Prada, a ich zdjęcia wykonane przez Karla Lagerfelda widniały na łamach magazynu Elle. Międzynarodowa sława, kontrakty z wiodącymi agencjami modelek, kampanie z najlepszymi fotografami… To wszystko czeka przyszłych finalistów Fresh Faces 2015. Każdy z nich zaprezentuje się podczas Barcelona Fashion Week, zorganizowanego w najbardziej ekskluzywnym miejscu – Casa Llotja de Mar.

Finaliści Fresh Faces 2015 z całego świata trafili wprost do oka cyklonu. Czekają ich sesje zdjęciowe i wywiady. Nauką chodzenia po wybiegu zajmie się światowej sławy choreografka Marie Ange Schmitt, znana ze współpracy z hiszpańską edycją programu Next Top Model. Gośćmi specjalnymi gali będą Ana Margarida, ubiegłoroczna zwyciężczyni Fresh Faces 2015, John Cartajarena, Custo Barcelona, Adriana Lima i przedstawiciele prestiżowych agencji modelek z całego świata.

Organizatorem wydarzenia i właścicielem polskiej licencji jest agencja modelek Magteam Model Management. Zwyciężczynią konkursu i jednocześnie polską finalistką została Aleksandra Przybyła ze Świdnika i to właśnie ona już 4 lutego wystąpi na światowym finale konkursu w Barcelonie. Miło nam donieść, że Ola już jutro będzie na miejscu. Promodels Magazine trzyma kciuki za powodzenia dla Oli z niecierpliwością czekając na wyniki konkursu. A tymczasem zapraszamy do obejrzenia zdjęć udostępnionych przez organizatora konkursu wraz z materiałami prasowymi.


Już 4. lutego w Hiszpanii światowy finał Fresh Faces 2015!

źródło: Materiały prasowe Fresh Faces Poland