Rusza konkurs #beMANGOmodel edycja 2017

2915

#beMANGOmodel edycja 2017
ruszyły castingi do popularnego konkursu dla modelek!

Najlepsze, najpiękniejsze, najciekawsze. Czarujące, zimne jak lód, gorące niczym piaski pustyni. Twarze widywane na wybiegach, billboardach w magazynach. Która dziewczyna nie marzy o karierze na wysokim obcasie wśród blasku fleszy i zahipnotyzowanych spojrzeń widowni? Jeśli jesteś jedną z takich dziewczyn nie może Cię zabraknąć na castingu do konkursu #beMANGOmodel. A marzenia mogą się spełnić!

MANGO MODELS – jedna z najlepiej znanych i renomowanych agencji modelek w Polsce – po raz kolejny wyłoni i zaprezentuje, najbardziej obiecujące młode modelki, podczas Finału 3. edycji Konkursu na Nowe Twarze! Dziewczęta zostaną przedstawione liderom świata mody, najważniejszym casting dyrektorom oraz projektantom takich marek, jak Prada, Gucci, YSL, Burberry, Calvin Klein, Chanel, Dior, Dolce & Gabbana i innym, by śladami swych starszych koleżanek z powodzeniem rozwijać karierę, chadzać po wybiegach i pozować do zdjęć dla najbardziej prestiżowych magazynów, jak choćby Vogue, ELLE, L’Officiel czy Harper’s Bazaar.

Konkurs na Nowe Twarze Agencji Modelek MANGO MODELS to szansa, by zaistnieć w branży na skalę światową, o czym świadczą sukcesy Elizy Ryszewskiej (osiemnastolatka już w pierwszych tygodniach po wygranej, została potwierdzona do sesji dla Vogue, Harper’s Bazaar i Elle), Mag Cysewskiej (szesnastolatka otworzyła pokaz YSL w Paryżu, chodziła w pokazach u Diora, Valentino oraz pozowała dla Vogue z Mario Testino) czy Faustyny Bojahr (zadebiutowała na pokazie Alberty Ferretti i Dolce & Gabbana). Każda z nich może poszczycić się kontynuowaniem owocnej współpracy z najbardziej znanymi markami.

Kogo w tym roku wyłoni Jury Konkursu na Nowe Twarze Agencji MANGO MODELS? Dowiemy się jesienią 2017 roku podczas gali finałowej. Wydarzenie poprowadzi Ewa Pacuła, a jako Gość Specjalny wystąpi Top Modelka Aneta Pająk! Do tego czasu jury przeprowadzi kilka castingów w trakcie których wyłoni najciekawsze twarze, które zostaną zaproszone do finału tego konkursu. 

Pierwszy otwarty casting odbędzie się już 22 kwietnia 2017 roku w Klubie Medyka ul. Oczki 1A w Warszawie. 

Ale już teraz  można przesłać swoje zgłoszenie na adres mailowy: konkurs@mangomodels.pl

 Zgłoszenie powinno zawierać: 

  • imię i nazwisko
  • kontaktowy
  • datę urodzenia
  • wzrost
  • wymiary: talia, biodra
  • kod oraz miejsce zamieszkania

Więcej na: @mangomodels_ @bemangomodel oraz na  https://www.facebook.com/mangomodels/

źródło: materiały prasowe #beMANGOmodel edycja 2017

Zapisz

Zapisz