Relacja z castingu Fresh Faces World w Łodzi

3325
Relacja z castingu Fresh Faces World w Łodzi 29.10.2017

Zapraszamy na relację z kolejnego castingu do konkursu Fresh Faces World. Odbył się on 29. października w w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Sukcesja w Łodzi i był częścią nowego, kreatywnego modowego wydarzenia, które łączyło w sobie pokazy mody, szkolenia i warsztaty z branży modowej: „Fashion Industry Days”.

Relacja z castingu Fresh Faces World w Łodzi w dniu 29.10.2017

Na casting FFW jak zwykle przybyło wielu uczestników wraz z rodzinami i osobami, które ich dopingowały.

Kandydaci zaprezentowali się przed Jury,  w skład którego wchodzili:

  • Maggie Haese – prezes Magteam Model Management i właścicielka Fresh Faces World.
  • Michał Starost – jeden z najbardziej wszechstronnych i uznanych polskich projektantów. Laureat Europejskiej nagrody Haute Couture.
  • Karina Wojciechowska – była modelka, Miss Polonia 1991, ekspertka zasad savoir vivre, dyplomacji, stylizacji, dobrego wizerunku.
  • Patryk Wojciechowski – młody projektant pochodzący z Gdyni, absolwent projektowania ubioru na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, finalista drugiej edycji Project Runway.
  • Aneta Larysa Knap – projektantka, prekursorka połączenia tradycji z nowoczesnością w branży odzieżowej twórczyni min. kierpców na obcasie, bielizny góralskiej oraz jeansów ręcznie haftowanych w góralską parzenice.

Po castingowych prezentacjach w koszulkach i kostiumach kąpielowych wyróżniono grupę kandydatów, która otrzymała zielone karty wstępu do półfinału konkursu, który odbędzie się 18 listopada w Warszawie. W szczególny sposób wyróżniono dwie kandydatki które dostały się bezpośrednio do finału konkursu.Casting FFW w Łodzi wygrała występująca z numerem 35 Sandra Bujalska, a drugie miejsce i przepustkę do finału otrzymała Anna Wasiak (nr 24).

Wyróżnionym osobom wręczono upominki od parterów firm: Kemon oraz Verona – producenta marki Ingrid Cosmetics. Głównym partnerem castingu Fresh Faces World w Łodzi było Centrum Handlowo Rozrywkowe Sukcesja.

Filmowa relacja z castingu Fresh Faces World w Łodzi

źródło: Materiały prasowe FFW