Zobacz kto wygrał The Look of The Year 2017

1912
TLOTY2017 final
TLOTY2017 final

Miło nam poinformować, że wczoraj w Łodzi odbyła się gala finałowa konkursu polskiej edycji TLOTY… sprawdźmy zatem kto wygrał The Look of The Year 2017!

Gala finałowa jednego z najciekawszych polskich konkursów dla modelek i modeli THE LOOK OF THE YEAR odbyła się wczoraj (08.09.2017) w Centrum Promocji Mody ASP w Łodzi. Decyzją profesjonalnego Jury zwycięzcami tegorocznej polskiej edycji zostali:  Jolanta Wilczek z Raciborza i Kamil Bahar z Poznania. To właśnie ta para będzie reprezentować Polskę w światowej edycji THE LOOK OF THE YEAR, która odbędzie się w Październiku we Włoszech!

Kamil Bahar

20 lat / 184cm / Poznań.

Jest pierwszym ciemnoskórym modelem, który wygrał polską edycję THE LOOK OF THE YEAR. Urodził się w Polsce, ale ma afrykańskie korzenie. Poza modelingiem interesuje się sportami sylwetkowymi i piłką ręczną. Najbardziej inspiruje go Tyson Beckford uważany za jednego z najlepszych modeli na świecie, który współpracował m.in. z takimi markami jak Calvin Klein i Ralph Lauren oraz znalazł się na liście najpiękniejszych ludzi świata magazynu ,,People”. Jego największym marzeniem jest kariera w świecie mody.

Jolanta Wilczek

20 lat / 182cm / Racibórz

Studiuje na Uniwersytecie Opolskim. Wolny czas spędza aktywnie. Uwielbia podróżować, a najbardziej poznawać nowe miejsca, ludzi, kulturę i język. Jej pasją jest taniec dlatego też przez 9 lat należała do grupy tanecznej. Inspiruje ją Kasia Struss, która karierę rozpoczęła w wieku 16 lat, brała udział w kampaniach reklamowych wielu marek jak Chloe, Gucci, Dolce&Gabbana, Prada oraz znalazła się na okładkach znanych magazynów. Jej największy modowym marzeniem jest udział w New York Fashion Week

 

Gala finałowa THE LOOK OF THE YEAR Polska 2017

Podczas uroczystej gali finałowej TLOTY2017 oo zwycięstwo walczyło 20-tu finalistów i finalistek konkursu z całej Polski. Zaprezentowali się oni zebranej w Centrum Promocji Mody ASP publiczności oraz Jury w aż 9 pokazach, mm.in.: duetu Paprocki & Brzozowski, Mariusza Przybylskiego, Marty Kuszyńskiej, Jarosława Ewerta, Natashy Pavluchenko, Andrzeja Fodera oraz marki Male-Me, Gabbiano, PAWO i Fabryki Rajstop Adrian w specjalnej stylizacji przygotowanej na finał THE LOOK OF THE YEAR. Uzupełnieniem stylizacji pokazów było obuwie Prima Moda. O makijaże modelek i modeli zadbała marka Golden Rose, a o fryzury WS Academy. Choreografią pokazów przygotowała Oliwia Jesionowska.

Gala TLOTY 2017 przyciągnęła też wiele gwiazd i celebrytów. Pośród publiczności spotkać można było między innymi Marcelinę Zawadzką, Izabellę Krzan, duet Paprocki & Brzozowski, Mariusza Przybylskiego, Rafała Maślaka, Adę Fijał, Kamilę Szczawińską, Ekskluzywnego Menela, Anię Bosak, Mateusza Górala Jarzębiaka, Anię Piszczałkę, Patrycję Wieja, Sabinę Sago, Jana Dratwickiego. Finał poprowadził Olivier Janiak, a na zakończenie gali swój recital wykonał zespół KAMP.

Reportaż z gali finałowej TLOTY 2017! Fot. AKPA

Zobacz kto wygrał The Look of The Year 2017

źródło: materiały prasowe TLOTY Polska