Konkurs dla modelek i modeli Fresh Faces World 2017

3019

Fresh Faces World logo

Miło nam poinformować, że ruszają castingi do nowej edycji konkursu Fresh Faces World 2017! Konkurs dla modelek i modeli Fresh Faces World 2017 organizowany przez Agencję Magteam Model Management odbędzie się w Polsce już po raz trzeci i dedykowany jest młodym osobom zainteresowanym szeroko pojętą pracą w modelingu.

Począwszy od pierwszej edycji, która odbyła się w 2010 roku w Hiszpanii konkurs cieszył się coraz większym zainteresowaniem. Ze względu na wielki, globalny sukces przedsięwzięcia, w tym roku Magteam Model Management postanowiło wprowadzić nową, autorską odsłonę konkursu o nazwie FRESH FACES WORLD.

Konkurs dla modelek i modeli Fresh Faces World 2017

Zwycięzca konkursu zdobywa główną nagrodę o wartości 50 tys. zł – wyjazd do Nowego Jorku na największy na świecie konkurs talentów/modeli IMTA (The International Modeling and Talent Association). Tam zostaje osobiście przedstawiony prestiżowym agencjom z całego świata i ma szanse zdobycia licznych międzynarodowych kontraktów w branży modelingu. Zwycięzca FRESH FACES WORLD weźmie także udział w sesji zdjęciowej w prestiżowym magazynie modowym oraz w słynnych Pier 59 Studios w Nowym Jorku.

Zgloszenia on-line w połączeniu z castingami na żywo dają dużą swobodę uczestnikom pragnącym wziąć udział w konkursie. Laureaci wyłonieni podczas Gali Finałowej w Warszawie zyskują przepustkę do świata mody i możliwość współpracy z cenionymi agencjami, projektantami i fotografami. Laureatów minionych edycji można zobaczyć na okładkach renomowanych magazynów takich jak: Vogue, Harper’s Bazaar, Elle,L’Officiel,Cosmopolitan, LNE czy Glamour.

Konkurs dla modelek i modeli Fresh Faces World 2017
Ula Gumieniak zwyciężczyni Fresh Faces Poland 2016 w sesji dla magazynu Moda Hot

Najbliższe castingi Fresh Faces World 2017 w Polsce:

  • 3 czerwca w Gdańsku (Galeria Metropolia, ul. Jana Kilińskiego 4), godz.: 10:00 -16:00 (Wydarzenie na FB)
  • 17 czerwca we Wrocławiu (Grey Music Club, ul. Świętego Mikołaja 8), godz.: 19-21:00 (Wydarzenie na FB)

Na casting należy zabrać: czarne leginsy lub spodnie oraz czarną lub białą dopasowaną podkoszulkę, szpilki a także kostium kąpielowy)


WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE FRESH FACES WORLD 2017 !
To może być szansa właśnie dla Ciebie!


Pierwsza polska edycja konkursu Fresh Faces Poland organizowana przez Magteam Model Management była tak owocna że po 2 latach osiągnęła wymiar globalny i pozyskała najlepszych patronów medialnych z branży modowej takich jak: Harper’s Bazaar.pl, Cosmopolitan, Hot Moda, Joy,  Fashion One TV, Wp.pl – Wp.tv, Art and Fashion Group ze słynnymi PIER59 Studios w Nowym Jorku oraz oczywiście Promodels Magazine ;)

Ambasadorką konkursu dla modelek i modeli Fresh Faces World 2017 jest Alexa Łuczak, odkryta przez Magteam Model Management. Gala Finałowa Fresh Faces uświetniona jest licznymi występami artystycznymi oraz prezentacjami kolekcji cenionych projektantów mody. Ponadto na każdy finał konkursu zapraszani są goście z branży modowej, show biznesu , agencje modelingowe oraz osobistości ze świata kultury.

Zainteresowanych zapraszamy do zgłaszania się i udziału w konkursie FRESH FACES WORLD poprzez zgłoszenie internetowe dostępne pod adresem  www.freshfacesworld.com/contact-us.html lub castingi regionalne w danych miastach, których terminy znaleźć można na stronie konkursu  www.freshfacesworld.com

źródło: materiały prasowe Fresh Faces World