Ola Przybyła w magazynie LNE #106

3910

Dzisiaj zapraszamy Was do obejrzenia zdjęć z edytorialowej sesji beauty w #106 numerze Magazynu LNE gdzie jako modelka wystąpiła Aleksandra Przybyła – piękna zwyciężczyni ubiegłorocznej polskiej edycji Fresh Faces 2015. Ola zaledwie w kilka miesięcy po wygranej i podpisaniu kontraktu z agencja Magteam Model Managment reprezentowała Polskę na międzynarodowym finale Fresh Faces 2015, który miał miejsce podczas Barcelona’s Fashion Week na początku tego roku.

Wschodząca gwiazda Magteam Model Management miała okazję poznać wtedy wiele ciekawych osób ze świata mody. W trakcie jej pobytu w Barcelonie zrealizowała również kilka sesji zdjęciowych w tym sesję z hiszpańską fotograf Mar Mateu, którą dzisiaj Państwu pokazujemy! Make up do sesji wykonał sam David Molina, znany ze współpracy z takimi markami jak: Versace, Vogue czy Marie Claire! Zdjęcie z tej sesji wyróżnione zostało również okładką marcowo-kwietniowego numeru magazynu LNE.

Aleksandra Przybyłą na okładce magazynu LNE #105 marzec-kwiecień 2016
Aleksandra Przybyłą na okładce magazynu LNE #105 marzec-kwiecień 2016

Dla formalności przypominamy, że na ogólnoświatowym finale FF2016 Ola zdobyła również nagrodę publiczności i wróciła z ekskluzywnym kontraktem gwarantowanym w jednej z najlepszych agencji w Tajlandii.

Zwyciężczyni Fresh Faces Poland była też gwiazdą i gościem specjalnym podczas konferencji kosmetycznej magazynu “LNE” w Krakowie, gdzie zaprezentowała makijaż z okładki numeru 105.

Przed Olą jeszcze dużo nowych wyzwań. Obecnie jest na kontrakcie w Japonii, a jej każdy dzień wypełniają sesje zdjęciowe min.: dla brandu Amazon i marki odzieżowej Unoqlo. Ponieważ w kraju kwitnącej wiśni, klasyczna uroda Oli zachwyca ponoć projektantów więc możemy przypuszczać, że jej przygoda z modelingiem będzie coraz bardziej nabierała tempa – czego serdecznie Oli życzy Promodels Magazine!

[sc name=”CONV-makeup-ALL” ]

Ola Przybyła w magazynie LNE

fot. Mar Mateu

źródło: Magtem Models, Magazyn LNE