New Faces z New Age Models SS2016

21842

Tym razem jeden z ostatnich odcinków (w sezonie SS2016) naszego cyklu “Sezon na New Faces” czyli przeglądu najciekawszych nowych twarzy w polskich agencjach modelek i modeli poświęcamy (kolejny raz) świetnej warszawskiej agencji z New Age Models. Dzięki uprzejmości Kuby Franczyka z New Age Models chcemy Wam przedstawić cztery bardzo ciekawe i ‘rokujące’ twarze, które niedawno dołączyły do njuejdzowej rodzinki ;) Poznajcie proszę Maję, Zosię, Agnieszkę i Olę!
Promodels Magazine z przyjemnością o Was pisze dziewczyny i ma nadzieję, że nie jeden jeszcze raz będzie o Was mogło napisać w przyszłości! Życzymy Wam fantastycznych sukcesów w świecie mody i modelingu!

New Faces z New Age Models SS2016


Maja Malczewska

179 75/60/88
Odkryta przez scouta New Age Models, Marcina Kosakowskiego. Na co dzień mieszka w Gdańsku, gdzie uczęszcza do szkoły sportowej. Maja jest czternastolatką, która z ogromnym powodzeniem gra w piłkę siatkową. Agencja aktualnie skupia się na rozbudowie jej książki, choć już kilka chwil po publikacji jej portretu agencyjnym facebooku czołowe agencje zagraniczne zgłosiły się z chęcią jej reprezentowania. Maja chce spełnić marzenie swojej Mamy o tym, aby jej córka zmieniła sportowe szorty na sukienki i spódnice z gracją prezentowane na światowych wybiegach ;)


Zosia Kachlik

180 75/58/89
Zosia jest rodowitą Krakowianką o wspaniałej osobowości i oryginalnym stylu, który z pewnością już niedługo będziemy mogli podziwiać na ulicach światowych miast mody. Została również odkryta przez Marcina z New Age Models, a po niemałej metamorfozie włosów oraz kilku szybkich ujęciach trafiła prosto na stronę agencji. Na instagramie (@riptide.zozo) można podziwiać szalone akrobacji z hulahop w jej wykonaniu, które całkowicie oddają osobowość Zosi.


Agnieszka Szlendak

177 80/58/86
Agnieszka jest kolejną z reprezentantek młodej gwardii New Age Models. Cudowna piętnastolatka o magicznym spojrzeniu i zadziornym charakterze, nad której rozwojem agencja intensywnie pracuje. Odkryta przez Marcina, wystąpiła przed obiektywem zarówno jego, jak i duetu Koty2, którzy przepięknie uchwycili jej urodę wraz z charakterystycznym pieprzykiem.


Ola Dutka

180 77/62/89
Cudowna uroda, przepiękny charakter i świadomość własnego ciała to cechy opisujące tę szesnastolatkę znalezioną przez Marcina. Ola aktualnie cieszy się wakacyjnymi chwilami, a w wolnym czasie pracuję z polskimi klientami oraz fotografami, którzy zachwyceni są jej profesjonalizmem. Agencja skupia się na ‘placemencie’ Oli w Europie oraz NY. Prywatnie Ola uwielbia siatkówkę.


źródło: New Age Models


Sprawdź Nowe Twarze polskich agencji w cyklu artykułów na łamach Promodels Magazine: “Sezon na New Faces!”


Zapisz

Zapisz