Miami Summer kampania reklamowa ESOTIQ

4987

Wakacyjne Miami to kierunek, który tego lata proponuje ESOTIQ. Na najsłynniejszej plaży Florydy, powstała gorąca sesja z udziałem Anny Marii Olbrych – jednej z bez wątpienia najpiękniejszych polskich modelek z agencji Model Plus.

Sesje strojów kąpielowych ESOTIQ na lato 2016 oraz sportowej linii So!Fit odbyły się na najbardziej znanej plaży Florydy – Miami Beach. Modelka – Anna Maria Olbrycht, stanęła przed obiektywem zdolnego polskiego fotografa Sebastiana Cviqa, który po raz kolejny odpowiadał za zagraniczną sesję ESOTIQ. Szeroka, biała plaża, palmy i nadmorski deptak stały się scenografią do zdjęć oddających wakacyjny luz i chwile pełne beztroski.

Linia strojów kąpielowych ESOTIQ na lato 2016 to szeroki wybór modeli push-up i klasycznych bikini. W kolekcji znajdziemy zarówno motywy marynistyczne w klasycznym granacie, czerwieni i bieli, jak i  kolorowe, kwiatowe wzory inspirowane florą lasów tropikalnych. Nowością są monochromatyczne pomarańczowe i niebieskie komplety utrzymane w klimacie lat 60-tych.

So!Fit jest najnowszą propozycją w ofercie ESOTIQ. W nowej linii odzieży sportowej znajdziecie elastyczne staniki, legginsy, topy oraz bawełniane koszulki, bluzy i spodnie dresowe. W sam raz na fitness,  rower czy jogging. Znajdziesz je w ponad 250 salonach ESOTIQ w całej Polsce i sklepie internetowym ESOTIQ.com

[sc name=”CONV SWIM jednoczesciowe” ]

Miami Summer kampania reklamowa ESOTIQ

Photo by Sebastian Cviq

źródło: informacja prasowa Esotiq

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz