Kampania KAS KRYST na sezon jesień-zima 2016-2017

3420

W sieci pojawiła się właśnie kampania najnowszej kolekcji KAS KRYST na sezon jesień-zima 2016-2017, za której realizację po raz kolejny odpowiada fotograf Daniel Jaroszek.

Jak przy poprzednich kolekcjach projektantka duży nacisk kładła na ciekawe rozwiązania konstrukcyjne. Uwagę przyciągają detale w postaci kieszeni, przeszyć, pikowań i faktur. Kolekcja jest utrzymana w ciemnych barwach od głębokiej czerni, przez szarości, granaty w połączeniu z połyskującymi złotem i srebrem. Do stworzenia sylwetek wykorzystała materiały z Polski i z Francji. Są to w większości tkaniny naturalne, gdzieniegdzie połączone z włóknami syntetycznymi.

Tym razem w celu zrealizowania zdjęć KAS KRYST i fotograf Daniel Jaroszek opuścili studio i przenieśli się na wybrzeża Szkocji by wykorzystać ogromny potencjał jaki daje pięknie położona północna część Wielkiej Brytanii. Koncepcja zakładała przeniesienie się do świata dwóch młodych dziewczyn, które żyją w absolutnym osamotnieniu, podróżują i dobrze sie bawią spędzając czas na łonie natury. W role bohaterek tej przyjacielskiej relacji wcieliły się Anna Cholewa i Monika Rostek z agencji United for Models. Uzupełnieniem kampanii będzie lookbook, a wisienką na torcie film zrealizowany przez Mateusza Dziekonskiego i Daniela Jaroszka. Obie publikacje mają pojawić się jeszcze w tym miesiącu.

[sc name=”CONV-Bielizna2016″ ]

Kampania KAS KRYST na sezon jesień-zima 2016-2017

Photographed by Daniel Jaroszek

Zdjęcia: Daniel Jaroszek / MAKATA
Modelki: Anna Cholewa i Monika Rostek / United for models
Film: Mateusz Dziekoński / LADS
Asystent: Otto Sot / MAKATA
Retusz: Magdalena Baran
Za stylizację, włosy i make-up odpowiedzialna była KAS KRYST

źródło: materiały prasowe KAS KRYST

Zapisz

Zapisz

Zapisz