Maja Salamon w pierwszym numerze Unpolished Magazine 2016 (Ostrzeżenie o nagości)

3213

Miło nam donieść, że właśnie pojawiła się na rynku wydawniczym prawdziwa perełka! Jest nią pierwszy numer magazynu Unpolished , którego pomysłodawczynią jest była szefowa działu mody Elle Polska Ina Lekiewicz! Twórcy projektu zapewniają na Kickstaterze (poprzez który odbyło się finansowanie pierwszego numeru), że to nie jest ‘kolejny’ magazyn. Unpolished ma byś kreatywną platformą na której niebanalni artyści będą mogli opowiedzieć swoje własne historie… osobiście i bez ‘wygładzania’!

 Maja Salamon na okładce Unpolished Magazine SS2016 w obiektywie Agaty Pospieszyńskiej
Maja Salamon na okładce Unpolished Magazine SS2016 w obiektywie Agaty Pospieszyńskiej

Magazyn będzie otwartą przestrzenią dla osób związanych z modą i sztuką; twórców, artystów, stylistów oraz oczywiście wyjątkowych modelek. Pierwszy wiosenno-letni numer Unpolished nosi podtytuł Nostalgia.

UNPOLISHED stworzyliśmy z przekonaniem, że moda to coś więcej niż ciuchy. To też przestrzeń, w której artyści i fotografowie nie są ograniczeni ilością stron, czy redaktorskimi wytycznymi – interesują nas prawdziwe, personalne sesje, w które ludzie wkładają całe swoje serce. Mówimy nie przepozowaniu, przeretuszowaniu i wszystkiemu co sztuczne. – Ina Lekiewicz dla Miumag.pl

Potwierdzenie tych słów i realizację założeń znajdujemy w środku magazynu. Jest nią między innymi przepiękny okładkowy edytorial autorstwa Agaty Pospieszyńskiej (a wystylizowany przez samą Inę Lekiewicz). Klimatyczne fotografie z których czaruje czytelnika jakże wyjątkowa gwiazda agencji modelek D’vision Maja Salamon utrzymane są w ciepłym klimacie wynikającym z umiejętnego wykorzystania tylko naturalnego światła.

Kolejny (drugi) numer magazynu Unpolished ma nosić podtytuł “The Great Escape“. My się już nie możemy doczekać!

Promodels Magazine gratuluje autorom pierwszego numeru i trzyma kciuki za powodzenie tego fantastycznego przedsięwzięcia w przyszłości!

[sc name=”CONV-Boho-and-70″ ]

Maja Salamon w pierwszym numerze Unpolished Magazine 2016

Photo by Agata Pospieszyńska

Model: Maja Salamon / D’vision
Magazine: Unpolished Spring/Summer 2016
Photographer: Agata Pospieszynska
Stylist: Ina Lekiewicz
Hair: Emil Zed
Makeup: Natsumi Narita

źródło: Unpolished Magazine, Polish Models Blog, D’vision, Miumag.pl, Inalekiewicz.com

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz