New Faces z United For Models SS2016

22777

W kolejnym odcinku cyklu “Sezon na New Faces” w sezonie wiosna-lato 2016 zaglądamy dzisiaj do kolejnej bardzo dobrej polskiej agencji modelek: United For Models. “Po nowych twarzach” oprowadza nas przesympatyczna Marcelina Tkaczyk, bookerka agencji, którą z tego miejsca bardzo serdecznie pozdrawiamy! A zatem nie zwlekajmy! Poznajcie cztery młode piękności i trzech zuchwałych przystojniaków z United For Models! Promodels Magazine trzyma kciuki za szybki rozwój karier tej wspaniałej młodzieży!

Osoby ciekawe agencji United For Models zapraszamy też do poprzedniego artykułu z “nju fejsami” w sezonie jesień-zima 2015-2016!

[sc name=”CONV-Bielizna2016″ ]

New Faces z United For Models SS2016


Monika Rostek

84-58-88 179cm
Ur. 1998. Monika została odkryta przez scout’a z agencji, poprzez media społecznościowe. Jej największym osiągnieciem do tej pory jest udział w pokazie Gucci Cruise 2017 na wyłączność w Londynie. Przed nią kontrakt w Mediolanie. Uwielbia oglądać seriale, spotykać się ze znajomymi i gotować (szczególnie swojemu chłopakowi). Dawniej trenowała taniec przez 6 lat wielokrotnie zdobywając medale.
Instagram: @monikarostek


Paulina Kielak

78-60-89 179cm
Ur. 1999. Paulina za namową koleżanki fotografki zdecydowała się na wysłanie zgłoszenia do agencji. Harcerka, która przez wiele lat tańczyła w zespole i występowała na scenie. Uczęszczała również w zajęciach teatralnych. Wolny czas spędza ze znajomymi i rodzeństwem. Agencja pracuje aktualnie nad rozbudowaniem jej portfolio.
Instagram: @paulina_kielak


Patrycja Gręda

77-59-89 177cm
Ur. 1997. Patrycja została odnaleziona przez scout’a agencji poprzez media społecznościowe. Interesuje się wizażem, nieustannie rozwija swoje umiejętności w tym zakresie. W przyszłości planuje zostać adwokatem. W czasie wolnym lubi czytać książki motywujące, chodzić do kina czy na siłownię. Patrycja jest właśnie przed swoim pierwszym wyjazdem do Mediolanu, potem czeka na nią Londyn.
Instagram: @gredziapat


Kasia Królikowska

80-59-88 180cm
Ur. 1998. Kasia została znaleziona przez scout’a agencji poprzez media społecznościowe. Lubi czytać książki, szczególnie interesuje się kosmosem i zachodzącymi w nim zmianami. Jedno z jej dotychczasowych osiągnięć to wyjazd z projektantką Gosią Baczyńską na Paris Fashion Week. Wolne chwile spędza aktywnie jeżdżąc na rowerze lub rolkach.
Instagram: @americanoxygen_


Michał Pioch

187cm
Ur. 1998. Michał podczas swojego pobytu w Warszawie, został zaczepiony na Facebook’u przez scout’a agencji i kilka godzin później był już na spotkaniu w agencji. Interesuje się muzyką, modą, żeglarstwem i jazdą terenową. Ma kilka osiągnięć w tańcu towarzyskim, lekkoatletyce oraz szermierce. W wolnych chwilach uprawia żeglarstwo, gra na gitarze i pianinie. Aktualnie przebywa w Mediolanie na kontrakcie.
Instagram: @pioczi


Michał Cierpisz

189cm
Ur. 1997. Michał w agencji znalazł się dzięki scout’owi agencji. Interesuje się motoryzacją i horrorami. Lubi chodzić na koncerty. Od 8-ego roku życia, uprawia jazdę konną, ma za sobą wiele krajowych i międzynarodowych zawodów. Uwielbia pracę modela, cały czas rozwija się dzięki nowym sesjom. Ma za sobą swój pierwszy wyjazd do Mediolanu.
Instagram: @michabane


Jakub Piskorek

189cm
Ur. 1998. Jakub został dostrzeżony przez scout’a agencji na jednym z portali społecznościowych. Interesuje się piłką nożną, gra w siatkówkę. Uwielbia grać na gitarze. W wolnym czasie zajmuje się amatorsko fotografią i rozpoczyna pracę nad kanałem na Youtube. Aktualnie agencja pracuje nad rozbudowaniem jego portfolio.
Instagram: @pikoolak_official


Sprawdz Nowe Twarze polskich agencji w cyklu artykułów na łamach Promodels Magazine: “Sezon na New Faces!”


źródło: United For Models