New Faces z United For Models!

24594

Kolejny odcinek cyklu: Sezon na New Faces i tym razem odwiedziny w agencji United For Models. Poszukując najciekawszych nowych twarzy polskich agencji modelek zapraszamy na obszerną prezentację na łamach Promodels Magazine super dziesiątki z United For Models!


New Faces z United For Models – Jesień 2015


Nika

Wzrost: 180, body: 80-60-87
Ur. 1998. Została zaczepiona na ulicy przez inną modelkę z agencji United. Nika ma szeroki wachlarz zainteresowań: literatura fantastyczna, sztuka (uczęszcza do liceum plastycznego), czy też sport (przez 7 lat trenowała sztuki walki Taekwondo). Modeling traktuje jak pasję i spełnianie marzeń. Na świecie, reprezentowana jest przez agencje: MP Management w Mediolanie, New Madison w Paryżu, Blow w Barcelonie i One w Nowym Yorku. W sezonie Jesień 2015 chodziła w wielu pokazach, w tym w pokazie dla John’a Galliano. Podczas ostatniego Fashion Week’u w Paryżu otworzyła pokaz Comme des Garçons SS 2016.


Carla

Wzrost: 177, body: 82-60-89
Ur. 1999. Carla trafiła do agencji przez przypadek… była z mamą w sklepie, w jednym z centrum handlowych w Warszawie, gdy podeszła do niej inna modelka z United i wręczyła wizytówkę z zaproszeniem do agencji. Mimo zdziwienia i niedowierzania, zdecydowała się na spotkanie i podpisanie umowy. Jej hobby to rysowanie i taniec. W wolnym czasie chodzi na siłownię. Jej cechy charakterystyczne to przyciągający wzrok, silny charakter i długie nogi. Zadebiutowała w kampanii Serafina Andrzejaka, uczestnika „Project Runway”.


[sc name=”TD-SimpleCP” ]


Jacob

Wzrost: 188
Ur. 1992. Trafił do agencji dzięki kuzynowi. Wysłał swoje zdjęcia, dostał zaproszenie do agencji i podpisał umowę. Jacob uwielbia motorsport, szczególnie rajdy i wyścigi samochodowe oraz quadcross, w którym zdobył tytuł Mistrza Polski. Introwertyk uwielbiający rozbawiać ludzi. Ma za sobą udział w pokazach podczas Fashion Week’u w Mediolanie. W Paryżu, gdzie reprezentuje go agencja M Management, pracował dla Kenzo.

[sc name=”CONV-Bielizna2016″ ]

Caroline

Wzrost: 178, body: 82-61-88
Ur. 1996. Caroline została wypatrzona przez jednego ze znanych polskich fotografów podczas spaceru na dniach swojego miasta. Skierowana do agencji United, po spotkaniu zdecydowała się podpisać umowę. Lubi podróżować i odkrywać nowe miejsca. Caroline reprezentowana jest przez agencję NEXT w Mediolanie. W Polsce brała udział w pokazach: Mariusza Przybylskiego „Transplantacja” Jesień/Zima 2016, duetu Paprocki & Brzozowski Wiosna/Lato 2016, Roberta Kupisza „Tango” Jesień/Zima ‘16/17. Ma za sobą kontrakt w Mediolanie i udział w pokazach na Fashion Week’u.


Wiktoria P

Wzrost: 175, body: 78-58-87.
Ur. 2000. Wiktoria trafiła do agencji poprzez zgłoszenie, które wysłała Jej Mama. Jej pasją są konie, jeździ konno od 3 lat. Interesują się Nią najlepsze agencje na świecie. Zadebiutowała ostatnio w najnowszym pokazie Roberta Kupisza „Tango” Jesień/Zima ‘16/17.

Cezary Rej

Wzrost: 192
Ur. 1991. Cezary trafił do agencji przez zgłoszenie. Ktoś z jego znajomych polecił mu United. Jego pasje to muzyka (gra na gitarze, sam też komponuje), architektura (studiuje na PW), rysunek i grafika (eksperymentuje z różnymi technikami oraz programami graficznymi). Ma na swoim koncie udział w pokazie Roberta Kupisza „Gangsta” Wiosna/Lato 2016. Ostatnio wystąpił w najnowszej kampanii marki PtASZEK Jesień/Zima ‘15/16.


Małgosia

Wzrost: 181, body: 82-62-89.
Ur. 1998. Małgosia to kolejna nowa twarz odkryta poprzez media społecznościowe. Jej hobby to taniec. Tańczy już prawie 10 lat. Ulubionym stylem tanecznym Małgosi jest taniec nowoczesny i modern jazz. W wolnym czasie lubi chodzić po sklepach i oglądać filmy. Interesuje się modą. Obecnie buduje swoje portfolio.


Michalina

Wzrost: 172, body: 78-61-87.
Ur. 1999. Do agencji zgłosiła się sama za namową koleżanek. Trenowała przez 8 lat taniec towarzyski. Jej inne zainteresowania to gra na gitarze, jazda konna i sport. Uwielbia adrenalinę. Nie boi się próbować nowych rzeczy, zdobywać ciekawe doświadczenia. Doskonale czuje się przed obiektywem. Ma za sobą już kilka sesji testowych. Obecnie buduje swoje portfolio.

[sc name=”CONV-makeup-ALL” ]

Lubomir

Wzrost: 189
Ur. 1992. Lubomir został odkryty przez scouter’a z agencji, poprzez media społecznościowe. Jego największą pasją jest niewątpliwie sport (13 lat zawodowo judo i 6 lat piłka ręczna). Uwielbia adrenalinę: skoki na bungee czy ze spadochronem nie są mu straszne. Student AWF-u z zacięciem aktorskim i pasją do gotowania. Świetnie radzi sobie na wybiegu. Wziął udział w takich pokazach jak: Robert Kupisz „Gangsta” Wiosna/Lato 2016 czy 4F Jesień/Zima 2015 oraz w pokazach inaugurujących otwarcie Domów Mody MODO.


Maria Szoka

Wzrost: 176, body: 83-61-89.
Ur. 1998. Maria została odkryta przez agencję poprzez media społecznościowe. Uwielbia podróżować i czerpać wiedzę z innych kultur. Lubi uczyć się języków obcych i z łatwością Jej to przychodzi. Trenowała 5 lat tenisa, jeździ na rowerze, biega. Kocha jeździć na deskorolce. Obecnie buduje swoje portfolio.


źródło: United For Models


Sprawdz Nowe Twarze polskich agencji w cyklu artykułów na łamach Promodels Magazine: “Sezon na New Faces!”