New Faces ze Specto Models

22428

Pięć mocnych propozycji ze Specto Models w ramach przeglądu najciekawszych nowych twarzy z polskich agencji modelek: Sezon na New Faces!


New Faces ze Specto Models – jesień 2015


Basia

15 lat. Wymiary: 179cm, 83-62-89
Wyscoutowała ją w centrum handlowym nasza scoutka Sandra Wiśniewska. Basia została potwierdzona już przez agencję Marilyn (New York, Paris). Zrobiła kampanię B Sides Handmade X L’occitane oraz magazyny takie jak: Label, Hiro , Glamour, K Mag.


Maja

15 lat. Wymiary: 172cm, 79-62-89
Znaleziona przez Instagram przez naszą scoutkę Sandrę. Po tygodniu dostała kontrakt do Japonii. Aktualnie czekają na nią 4 kolejne kontrakty. Mimo wzrostu jest nią duże zainteresowanie w Europie i w Stanach.


[sc name=”TDbielizna750x100″ ]


Margo

17 lat. Wymiary : 177cm, 80-61-86
Znaleziona na facebooku przez naszą scoutkę Sanastazję. Reprezentuje ją agencja View (Barcelona). Ponoć interesują się nią jedne z największych agencji na świecie… ale na razie bez szczegółów. Zrobiła kampanię Sugarpills oraz była w magazynie Hiro i Lucy’s Magazine.


Jeremy

16 lat. Wzrost: 192cm.
Znaleziony przez naszego bookera, Matthiasa Świdnickiego, w metrze. Jest reprezentowany przez agencje : Wilhelmina (Nowy Jork), Nevs(Londyn), 2morrow (Mediolan), View (Barcelona), Izaio (Berlin). Interesują się nim jedne z największych agencji, ale agencja na razie nie chce zdradzać szczegółów. Na swoim pierwszym FW w Mediolanie zrobił 4 pokazy. W Polsce chodził w pokazach : Łukasza Jemioła, Mariusza Przybylskiego, Tomasza Ossolińskiego, 4F.


Maciej

17 lat. Wzrost: 189cm.
Znaleziony przez Matthiasa w centrum handlowym. Ma agencje 2morrow (Mediolan) i czeka na potwierdzenia od kilku większych agencji.


źródło: Specto Models


Sprawdz Nowe Twarze polskich agencji w cyklu artykułów na łamach Promodels Magazine: “Sezon na New Faces!”


Zapisz