Sezon na new faces w Agencji Hook SS2017

19089

Jeden z ostatnich w tym sezonie odcinków cyklu “Sezon na New Faces” prezentującego najciekawsze ‘new face’ polskich agencji modelek odwiedza z Wami dzisiaj agencję modelek Hook prowadzoną przez Agnieszkę Pilarczyk. Hook to agencja, która istnieje na rynku od wielu lat a wywodzi się z Wrocławia, gdzie wiele lat miała swoją siedzibę. Aktualnie od kilku lat Hook przeniosła się do Warszawy i ma swoją siedzibę na ul. Sułkowickiej 2. Dzisiaj z przyjemnością przedstawiamy Wam cztery piękne nowe twarze agencji i trzymamy mocno kciuki za ich sukcesy w przyszłości!

[sc name=”CONV-Bielizna2016″ ]

Sezon na new faces w Agencji Hook SS2017


Julita Piasecka

Wzrost: 182cm Biust: 80cm Talia: 62cm Biodra: 87cm
Swoją przygodę z modą rozpoczęła od spotkania scoutera w centrum handlowym, który zwrócił na nią uwagę i polecił agencji HOOK. Jej zainteresowania to siatkówka. Lubi również modę i fotografię.  Julita rozpoczęła współpracę z jedną z najbardziej prestiżowych agencji modelek na świecie – VIVA Models z Paryża, Londynu i Barcelony.


Julie Marciniak

Wzrost: 180cm Biust: 84cm Talia: 62cm Biodra: 90cm 
Julie zawsze marzyła o karierze modelki a zauważona została przez agencję na jednym z portali promujących modelki. Jej hobby to siatkówka i pływanie (ma na swoim koncie kilka medali z zawodów pływackich). Wszystkie klasy szkoły podstawowej ukończyła z wyróżnieniem. Tańczyła także w zespole pieśni i tańca “Żwakowskie Bajtle” z którym to zdobyła 1 miejsce w europejskim konkursie “Rozśpiewany Śląsk”.


Wiktoria Wierzbińska

Wzrost: 177cm Biust: 80cm Talia: 60cm Biodra: 88cm
Wiktoria została odkryta przez scoutera, dzięki któremu nawiązała współpracę z agencją HOOK. Pasjonuje ją świat mody. Jeździ konno, uwielbia czytać książki i lubi muzykę.


Jess Krzyżańska

Wzrost: 174cm Biust: 78cm Talia: 62cm Biodra: 89cm
Do agencji Hook dostała się przesyłając zgłoszenie na stronie internetowej. Moda i modeling ponoć były jej pasją od zawsze. Jest osobą ciekawa świata i uwielbia próbować nowych rzeczy. Modeling daje jej możliwość rozwijania kolejnej pasji jaką są podróże. Jess ma za sobą jak do tej pory pierwsze testy a latem wyrusza na pierwszy kontrakt do Azji.


Sprawdz Nowe Twarze polskich agencji w cyklu artykułów na łamach Promodels Magazine: “Sezon na New Faces!”


źródło: Hook