Nowe twarze agencji New Stage | Sezon na new faces

17791

Dzisiejszy odcinek cyklu “Sezon na New Faces” poszukującego najciekawsze nowe twarze polskich agencji modelek zawędrował dzisiaj po raz pierwszy w historii do stosunkowo młodej warszawskiej agencji New Stage posiadającej mocne związki z konkursem piękności Miss Polski.

New Stage to agencja modelek jak wspomnieliśmy dość młoda ale posiadająca w swoich szeregach jedną z najjaśniejszych gwiazd na scenie modelingowej i przy okazji jedną z naszych redakcyjnie ulubionych polskich modelek: Alicję Tubilewicz! Dlatego z przyjemnością chcemy przedstawić Wam dwie ich new face, które mamy nadzieję i serdecznie im tego życzymy – będą już niebawem świętować międzynarodowe triumfy. 

[sc name=”CONV-Bielizna2016″ ]

Nowe twarze agencji New Stage | Sezon Na New Faces SS2017


Paulina Maziarz

Wzrost: 176cm Biust: 82cm Talia: 59cm Biodra: 89cm
Paulina swoją karierę modelki rozpoczęła od udziału w konkursie Miss Polski 2016. Po zdobyciu korony Miss poleciała na swój pierwszy kontrakt do agencji MAJOR Models z Mediolanu. Paulina wolny czas lubi spędzać jeżdżąc na rowerze, biegając oraz chodząc na siłownie.


Jowita Nowak

Wzrost: 176cm Biust: 82cm Talia: 60cm Biodra: 88cm
Drogę do modelingu otworzył jej konkurs Miss Polski, gdzie została zauważona przez zaprzyjaźnioną z konkursem agencje modelek New Stage. Jej pasją jest sport, aktywny tryb życia oraz oczywiście modeling. Jowita lubi podróżować i poznawać nowe miejsca i osoby. Obecnie uczy się w jednym z Tarnowskich liceów na profilu biologiczno-chemicznym. Jowita rozpoczęła współpracę z agencją MP Model Management z Mediolanu. W wakacje wylatuje na kontrakt do Hong Kongu.


Sprawdz Nowe Twarze polskich agencji w cyklu artykułów na łamach Promodels Magazine: “Sezon na New Faces!”


źródło: New Stage