New Faces z Magteam Model Management SS2016

18695

Sezon Na New Faces powraca dzisiaj kolejny raz do agencji Magteam Model Management. Przedstawiamy trzy nowe piękne twarze agencji i przypominamy jednocześnie, że Magteam jest również organizatorem polskiej edycji konkursu Fresh Faces Poland Dodajmy dla formalności, że to właśnie Magteam jest polskim organizatorem konkursu dla modelek Fresh Faces Poland 2016 do którego cały czas można się zgłaszać!


New Faces z Magteam Model Management SS2016


Natalia Schroder

Wzrost: 178 Biust: 80 Talia: 59 Biodra: 87
Natalia dopiero rozpoczyna karierę w modelingu. Jej dziewczęca uroda zainteresowała agencje na całym świecie,i otrzymała już liczne propozycje kontraktów oraz zaproszenie na NYC Fashion Week.


Dominika Ratajczak

Wzrost: 174 Biust: 79 Talia: 61 Biodra: 89
Dominika w agencji pojawiła się dzięki temu, że sama zgłosiła się na casting. Pochodzi z Gdańska. Dopiero zaczęła przygodę z modelingiem, a już wystąpiła w reklamie telewizyjnej i wzbudziła zainteresowanie zagranicznych agencji. Dominika wyróżnia się dzięki bardzo jasnym platynowym włosom i zmysłowym ustom.


Gabi Petrykowska

Wzrost: 180,5  Biust: 82 Talia: 61 Biodra: 89
Gabi została odkryta dla Magteam Models podczas castingu do konkursu Fresh Faces Poland 2015. Pochodzi z Białegostoku. Gabi zainteresowały się już włoskie agencje. Ma za sobą kontrakty w Mediolanie i pokazy mody min dla.: Caterina Vespignani, Nicolasa Alberghini, Luisy Magherini, Matilde Zamboi w Bolonii.


źródło: Magteam Model Management


Sprawdz Nowe Twarze polskich agencji w cyklu artykułów na łamach Promodels Magazine: “Sezon na New Faces!”


Zapisz

Zapisz