Sezon Na New Faces SS2017 w United For Models

19718

Kolejny odcinek cyklu “Sezon na New Faces” w poszukiwaniu najciekawszych świeżych twarzy w sezonie wiosna-lato 2017 odwiedza (już po raz trzeci w historii) bardzo ciekawą polską agencję modelek i modeli: United For Models. Z przyjemnością prezentujemy Wam aż siedem nowych twarzy United For Models! Promodels Magazine trzyma kciuki za szybki rozwój karier tej pięknej młodzieży!

[sc name=”CONV-Bielizna2016″ ]

Sezon Na New Faces SS2017 w United For Models


Julia Suryś

15 lat / 174 cm / 77-60-90
Julia jest w agencji United For Models od 6 miesięcy. Została odkryta przez scouta agencji, który zauważył ją na jednym z portali społecznościowych i zaproponował współpracę. Pomimo krótkiego stażu, modeling skradł jej serce i chciałaby wiązać z nim plany na przyszłość. Jej wielką pasją od 7 lat, którą zamierza pogłębiać jest taniec towarzyski. Jej największym marzeniem jest osiągnięcie sukcesów w świecie modelingu i tańca. Julia cieszy się dużym zainteresowaniem agencji zagranicznych i polskich fotografów. Ma za sobą współprace z markami CROPP i PLNY LALA.


Weronika

18 lat / 176 cm/ 79-59-87
Weronika została odkryta na castingu w Zamościu. Interesuje się kinem, modą, ekologią i psychologią. Jest tegoroczną maturzystką. Po maturze zamierza poświęcić swój czas modelingowi. Chciałaby również pomagać potrzebującym dzieciom i zwierzętom. Jej marzeniem są podróże po świecie oraz zostanie ikoną mody jak np. Twiggy. Weronika to dziewczyna o wielkim sercu i równie wielkim potencjale.


Jakub Gorzała

18 lat / 189 cm / 95-78
Kuba to tegoroczny maturzysta. Można powiedzieć, że podpisując umowę z agencją United For Models poszedł w ślady swojej siostry, która modelingiem zajmuje się znacznie dłużej. Jego głównym hobby jest sport a dokładnie triathlon. Traktuje to jako sposób na życie. Modeling jest dla niego świetną szansą do zobaczenia sporego kawałka świata, poznania ciekawych ludzi, a także pewnego przełamania własnych ograniczeń. Podczas Fashion Week, Kuba zadebiutował w wyjątkowym stylu w pokazie DAKS Menswear Fall Winter 2017 w Mediolanie. We wrześniu czeka go kolejny Fashion Week!


Blanka B.

17 lat / 176 cm / 76-56-87
W agencji znalazła się dzięki swojej przyjaciółce, która podsunęła jej pomysł ‘z modelingiem’. Uwielbia sport a najbardziej grę w tenisa. W Poznaniu uczęszcza do szkoły o profilu medycznym. Liczy, że w przyszłości uda jej się związać przyszłość z medycyną estetyczną. Marzy o tym, by podróżować po świecie, pracować dla wielkich marek i wziąć udział w Fashion Week’u. Blanka jest niezwykle fotogeniczną dziewczyną, co przyciąga uwagę wielu fotografów, którzy chętnie zapraszają ją do współpracy. 


Julia Kaźmierczak

16 lat / 179 cm / 82-58-89
Mocne brwi, charakterystyczna uroda, ogromna motywacja i chęć do pracy- tak pokrótce można by opisać Julię. Zanim ona sama zainteresowała się modelingiem to mama zachęcała ją do spróbowania swoich sił pokazując strony agencji modelek. Od 8 lat śpiewa i gra na pianinie. Marzy o tym, by osiągnąć sukces w modelingu, pracować z ciekawymi fotografami, zwiedzać nowe miejsca. W przyszłości chciałaby pójść na studia medyczne. Obecnie rozwija swoje umiejętności pod skrzydłami agencji matki, pracuje zarówno w Polsce jak i za granicą.


Oleksandra

19 lat / 176 cm / 85-61-90
Oleksandra została odkryta przez pracownika agencji. Mocno stąpa po ziemi, potrafi znaleźć coś dobrego i pięknego w najmniejszych rzeczach. Interesuje się psychologią i kinematografią. Stara się pogodzić studia i modeling. Jej marzeniem jest zostanie magistrem nauk ekonomicznych, który chodzi w pokazach Victoria’s Secret. Jej motto życiowe to „Rób to, co kochasz. Kochaj to, co robisz”.


Albert

21 lat / 189 cm / 96-82
Albert został zaczepiony przez scoutkę agencji na ulicy. Niedługo potem przyjechał na spotkanie do agencji i podpisał umowę. Albert wyróżnia się optymistycznym podejściem do świata. Do wszystkich zadań podchodzi z uśmiechem. Ma szeroki wachlarz zainteresowań ale głównymi, chyba jak u większości chłopaków, są sport i motoryzacja. Bardzo chciałby móc pogodzić studia z modelingiem.


Sprawdz Nowe Twarze polskich agencji w cyklu artykułów na łamach Promodels Magazine: “Sezon na New Faces!”


źródło: United For Models