Wakacyjna kolekcja NYMPH od God Save Queens

2666

Najnowsza wakacyjna kolekcja kostiumów kąpielowych God Save Queens pod wdzięcznie brzmiącą nazwą ‘NYMPH’ składa się z dwóch przeciwstawnych biegunów, których wspólnym słowem klucz jest błysk. Jak się okazuje, może on mieć różne oblicza.

Pierwsza linia to cekiny, które ujęte zostały w formie klasycznego bikini i w wersji jednoczęściowej o gorsetowym charakterze. Jest to propozycja dla kobiet, które doceniają klasykę, ale oczekują od niej szczypty pieprzu. Odnajdą one tu dużą dawkę niezobowiązującej elegancji w wydaniu glamour.

Jak zwykle GSQ zaskakuje! Na ten sezon proponuje też transparentne siateczki z aplikacjami, które igrając ze światłem, w tajemniczy sposób zmieniają się z szarych w pełne życia, migoczące gwiazdki. To za ich sprawą minimalistyczne, wręcz surowe projekty stają się synonimem dzikości, nieokiełznania i niekontrolowanych emocji. Do wyboru jest bikini, model jednoczęściowy, a także kombinezon ujęte w cielistej lub czarnej kolorystyce.

Kampania zdjęciowa kolekcji NYMPH zrealizowana została przez Łukasza Ziętka i Paulę Bułczyńską (GAGA Models) na Bali. Oddaje ona sposób, w jaki zmienia się żywioł pod wpływem słońca. Tym żywiołem, jak zawsze w świecie God Save Queens, jest kobieta ze wszystkimi swoimi obliczami.
Kolekcja dostępna jest na www.godsavequeens.com

[sc name=”CONV-Bielizna2016″ ]

Wakacyjna kolekcja NYMPH od God Save Queens

Fot. Łukasz Ziętek

Fotograf: Łukasz Ziętek
Modelka: Paula Bułczyńska / GAGAMODELS
źródło: materiały prasowe Creative Concept