Carrara by God Save Queens

4528

O kolekcji Carrara by God Save Queens było głośno w polskich i zagranicznych mediach nim jeszcze ujawnione zostały jej looki. Premiera odbyła się podczas New York Fashion Week. Teraz przyszedł czas na szczegóły.

Nazwa kolekcji pochodzi od małego, włoskiego miasta w regionie Toskanii, które słynie z kamieniołomów. Intrygująca sceneria kopalni białego marmuru stanowi idealne tło do tego, co marka God Save Queens przygotowała na ten sezon. Do współpracy zaproszono Joy Corrigan – piękną,

GSQ Quince Knickers
GSQ Quince Knickers

wyrazistą amerykankę, która okrzyknięta została wschodzącą gwiazdą światowego modelingu. Jej seksowne i kobiece ciało idealnie komponowało się z projektami Karoliny Bernaciak, projektantki GSQ.

Nowa kolekcja obejmuje piętnaście setów, w tym trzy rodzaje body i gorset. Po raz pierwszy pojawią się modele biustonosza z fiszbiną, a także pasy do pończoch i peniuary. Dominuje czerń i transparentne siateczki. Całokształt to rodzaj opowieści o kobiecie z wewnętrzną siłą, energią i odwagą do życia.

Jedna z nielicznych na świecie kopalni białego marmuru, hipnotyczna Joy Corrigan, absolutnie seksowna kolekcja i zdjęcia autorstwa Łukasza Ziętka oznaczają jedno – ta kampania i ta kolekcja długo nie pozwolą o sobie zapomnieć. Kolekcja dostępna jest na www.godsavequeens.com

[sc name=”CONV-Bielizna2016″ ]

Carrara by God Save Queens

Photographer: Łukasz Ziętek

źródło: Materiały prasowe GSQ

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz