Abbey Lee Kershaw w najnowszej kampanii Agent Provocateur AW 2016-2017

5361

W tym roku marka Agent Provocateur, czyli jeden z najbardziej znanych na świecie brytyjskich producentów uwodzicielskiej bielizny dla kobiet obchodzi 20 lecie istnienia!

Wszyscy wiemy, że ten wyjątkowy brand bieliźniarski co roku proponuje kobietom coraz to wymyślniejsze i coraz bardziej zmysłowe projekty bielizny…  AP jest też znana ze świetnych i często zaskakujących kampanii reklamowych swoich produktów. Kampanii, w których wystąpiły już między innymi takie gwiazdy jak Kate Moss, Naomi Campbell, Bar Refaeli, Kylie Minogue, Helena Christensen czy Dita Von Teese! Kampanii przesiąkniętych erotyzmem i budzących zmysły zarówno wśród Pań marzących o założeniu takiej bielizny jak i wśród panów oczywiście ;)

I nie inaczej mają się sprawy z najnowszą kampanią jesienno-zimowej kolekcji Agent Provocateur. Gwiazdą firmującą prawdopodobnie najbardziej zmysłową bieliznę na świecie została tym razem młoda, seksowna australijska aktorka i modelka Abbey Lee Kershaw znana między innymi z filmów Mad Max: Fury Road czy Gods of Egypt. Abbey na ‘prostych’ czarno białych zdjęciach sławnego fotografa mody Mario Sorrenti wciela się w rolę rozgrzanej nowoczesnej muzy pozwalając w ten sposób widzowi odkrywać istotę uwodzicielskiej i wyrafinowanej kolekcji bielizny Agent Provocateur AW 2016!

It’s just so dam sexy – tak o bieliźnie AP mówi Abbey Lee Kershaw w wywiadzie na blogu marki Agent Provocateur.

[sc name=”CONV-Bielizna2016″ ]

Abbey Lee Kershaw w najnowszej kampanii Agent Provocateur AW 2016-2017

Photo by Mario Sorrenti

 

Wideo z sesji lookbookowej kolekcji Agent Provocateur jesień-zima 2016

“Abbey Lee Kershaw w najnowszej kampanii Agent Provocateur AW 2016-2017”, źródło: Agent Provocateur

Zapisz