The Look of The Year 2017

2393

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że startuje właśnie kolejna polska edycja jednego z najstarszych i najbardziej prestiżowych konkursów modelingowych THE LOOK OF THE YEAR. Gala finałowa wydarzenia odbędzie się jesienią! Dzisiaj prezentujemy sesję zdjęciową kampanii THE LOOK OF THE YEAR 2017 z udziałem laureatów zeszłorocznej edycji! 

Główną inspiracją kampanii THE LOOK OF THE YEAR na rok 2017 był backstage pokazów mody. Wszystkie kadry są ciasne i dynamiczne. Pokazują one energię, która jest wszechobecna za kulisami modowego wydarzenia. Kampania bazuje na bieli i szarości, która jest jednym z mocniejszych trendów na wiosnę i lato 2017. Ważną role odgrywają też kolory ziemi, które przeżywają aktualnie drugą młodość. – mówi Malwina Sulima, fotograf konkursu i autorka sesji. Za stylizacje sesji odpowiadał Maciej Dąbroś.

W kampanii promującej tegoroczną edycję THE LOOK OF THE YEAR wzięli udział laureaci z roku 2016: Robert Kapica (zwycięzca polskiej i światowej edycji TLOTY), Natalia Kozicz (zwyciężczyni polskiej edycji) oraz Zuza Gawrysiak (TLOTY Party.pl) i Alek Toporek (TLOTY Najlepsze Włosy).

Sesja zdjęciowa kampanii THE LOOK OF THE YEAR 2017, fot. Malwina Sulima

[sc name=”CONV-Bielizna2016″ ]

Castingi i eliminacje do THE LOOK OF THE YEAR 2017

Castingi i eliminacje do THE LOOK OF THE YEAR 2017 rozpoczną się w marcu, ale już teraz organizatorzy zachęcają do zgłaszania się do konkursu drogą online za pośrednictwem zakładki CASTING na www.thelookoftheyear.pl

  • Kryteria dla kobiet: wiek 15-22, wzrost minimum 173cm
  • Kryteria dla mężczyzn: wiek 15-26, wzrost minimum 183cm

Rokrocznie polska edycja THE LOOK OF THE YEAR cieszy się coraz większą popularnością wśród młodych osób, czego dowodem są sukcesy modelek i modeli, którzy zaczęli swoje kariery od zwycięstwa w konkursie. Zwycięzcą zeszłoroczngo światowego finału został Polak, Robert Kapica. Tym samym jest on pierwszym mężczyzną i Polakiem w historii, który wygrał THE LOOK OF THE YEAR” – mówi  Igor Włodarczyk, PR Manager konkursu – THE LOOK OF THE YEAR to najstarszy i najbardziej prestiżowy konkurs modelingowy na świecie.  Od ponad 30 lat, w ponad 50 krajach na świecie poszukujemy nowych twarzy świata mody. Konkurs THE LOOK OF THE YEAR to początek wielkich karier ikon mody takich jak: Cindy Crawford, Gisele Bundchen czy Kasia Smutniak.

źródło: Materiały Prasowe TLOTY2017