Polska modelka w finale Elite Model Look 2017

4128
Weronika Jakubowska Elite Model Look 2017

Już za niecały tydzień w Mediolanie odbędzie się ogólnoświatowy finał jednego z najbardziej prestiżowych konkursów dla modelek i modeli: Elite Model Look 2017! Każdego roku tysiące kandydatek i kandydatów z całego świata bierze udział w tym niezwykłym konkursie, który jest trampoliną do światowej czołówki modelingu. Konkurs organizowany jest od 1983 roku i jest uznawany za najbardziej prestiżowy w świecie modelingu. Dzięki niemu karierę rozpoczęły takie sławy jak jak Cindy Crawford, Gisele Bundchen, Lara Stone czy Alessandra Ambrosio.

Finaliści Elite Model Look są bacznie obserwowani przez największe nazwiska z branży mody! 

W tegorocznym finale udział weźmie 34 modelki i 29 modeli z ponad 30 krajów! Polskę w konkursie Elite Model Look 2017 reprezentują: modelka Specto Models Weronika Jakubowska i model z DK Models Alex Szmytka! Aleksowi poświęcimy osobny artykuł w najbliższy poniedziałek, a dzisiaj chcemy Wam przedstawić świeżutką w modelingu Weronikę Jakubowską.

  • Zobacz konto Weroniki na Instagramie

Polska modelka Weronika Jakubowska w finale Elite Model Look 2017

Weronika, piętnastolatka pochodząca z miejscowości Żelechów (niedaleko Nadarzyna) swoją przygodę z modelingiem zaczęła stosunkowo niedawno – w warszawskiej agencji Specto Models.  Mimo to może się już pochwalić pewnymi osiągnięciami. Między innymi ostatnie wakacje spędziła w Japonii w jednej z najlepszych agencji a teraz reprezentuje Polskę w prestiżowym konkursie Elite Model Look.

Weronika jest jedną z 34 dziewcząt z całego świata, które biorą udział w tygodniowym obozie w Mediolanie, organizowanym przez agencję Elite, aby już 29 listopada zabłysnąć podczas gali finałowej konkursu Elite Model Look 2017!

Promodels Magazine będzie trzymać mocno kciuki za Weronikę podczas gali finałowej w przyszłym tygodniu. A tymczasem zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć tej pięknej dziewczyny!

fot. materiały prasowe otrzymane z agencji Specto Models