Agata Kulesza z Mango w światowym finale EML2016

5517

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że w światowym finale konkursu Elite Model Look 2016 Polskę reprezentuje modelka Mango Models Agata Kulesza.

Konkurs dla modelek i modeli organizowany jest przez agencję Elite Model Look od 33 lat. W tym roku po raz pierwszy jego finał odbędzie się w pięknej Lizbonie (Portugalia). Grande finale zaplanowane zostało na 23-go listopada w niezwykle ciekawym obiekcie ‘Campo Pequeno‘ czyli na słynnej lizbońskiej arenie walk byków!

Elite Model Look to jeden z najstarszych konkursów dla modelek i modeli. W tegorocznej edycji biorą udział 62 modelki i modele z całego świata. Zwycięskie TOP 15 otrzyma 2-letni kontrakt z EML z gwarantowaną kwotą 50.000 € dla dziewcząt i 25.000 € dla chłopców. Dwoje zwycięzców otrzyma kontakty o wartości odpowiednio € 150.000 i € 50.000!

Jedyna Polka w tym finale to Agata Kulesza z agencji Mango Models. Agata to mierząca 177 cm wzrostu urocza 15-latka z Kobyłki pod Warszawą. Swoją przygodę z modelingiem zaczęła zaledwie pół roku temu biorąc udział w konkursie #BeMangoModel. Nie myślała wcześniej o modelingu jednak za namową scouta z agencji Mango Models zdecydowała się spróbować swoich sił. Poza modelingiem interesuje się jazdą konną oraz rysunkiem. Agata ma ujmującą, otwartą osobowość, jest zawsze uśmiechnięta i pełna pozytywnej energii. Światowa agencja Elite zachwycona jej urodą i osobowością zaproponowała jej udział w Światowym Finale Konkursu Elie Model Look.

Promodels Magazine trzyma kciuki za powodzenie Agaty i przypomina, że możemy pomóc naszej pięknej rodaczce w zdobyciu Nagrody Publiczności poprzez głosowanie na nią na stronie EML:

Oficjalna wizytówka Agaty Kuleszy na stronie internetowej konkursu Elite Model Look 2016 international TUTAJ.

[sc name=”CONV-Bielizna2016″ ]

Agata Kulesza z Mango w światowym finale EML2016

źródło: Mango Models / Elite Model Look 2016