Urszula Gumieniak Fresh Faces Poland 2016

3971

Gorące wieści! W dniu wczorajszym (29.11.2016) w Warszawie odbył się finał konkursu na modelkę i modela Fresh Faces Poland 2016. Zwyciężczynią tegorocznej polskiej edycji tego renomowanego konkursu została Urszula Gumieniak z Białegostoku! Ula pokonała tym samym kilkaset kandydatek z całej Polski, a jurorów urzekła ponoć nie tylko jej świeża, piękna twarz, ale również silny charakter i pewność siebie tak potrzebne w świecie modelingu.

Gala finałowa Fresh Faces Poland 2016 zorganizowana przez Maggie Haese i Magteam Model Management  miała miejsce w Villi Foksal w Warszawie. Na wybiegu zaprezentowało się 12 modelek i 8 modeli. Finaliści zaprezentowali się m.in.w strojach kąpielowych firmy She, w garniturach Pako Lorente oraz specjalnie na tę okazję zaprojektowanej kolekcji Violi Śpiechowicz. Promodels Magazine było jednym z Partnerów Medialnych tego wydarzenia!

Urszula Gumieniak Fresh Faces Poland 2016

Poza Urszulą Gumieniak kolejne tytuły i wyróżnienia zdobyli:

  • Najlepszy męski model FFP2016: Juri Zvarko 
  • Photogenic FFP2016: Paulina Rejniak i Katarzyna Pol
  • Wybór internautów FFP2016: Dominika Czudek i Filip Koperski
  • Najlepsza modelka wybiegowa FFP2016: Gabriela Petrykowska.

W jury Fresh Faces Poland 2016 zasiedli

  • Maggie Haese – Prezes Magteam Model Management i Fresh Faces  Poland
  • Iwona Kossman – Prezes Marquard Media Polska
  • Alexa Łuczak – polska top modelka w Japonii oraz ambasadorka konkursu Fresh Faces  
  • Dai Madea – agencja modelek IMAGE z Tokio
  • Francesca Trosari  – agencja modelek Tomorrow z Mediolanu
  • Federico Superina – agencja modelek The Industry Mgmt NYC, przedstawiciel  PIER59 STUDIOS

Nagroda główna Fresh Faces Poland 2016

Maggie Haese
Maggie Haese szefowa agencji modelek Magteam Model Management i organizator konkursu Fresh Faces Poland 2016

Nagrodą główną dla zwyciężczyni FRESH FACES POLAND 2016 jest  wyjazd do Nowego Jorku  na największy konkurs talentów na świecie – IMTA – The International Modeling and Talent Association. To właśnie tam Ula Gumieniak zaprezentuje się przed ponad setką przedstawicieli najważniejszych agencji modelek z całego świata! Warto przypomnieć, że właśnie podczas tego konkursu odkryto słynne gwiazdy: Katie Holmes, Ashtona Kutchera czy Jessikę Biel. Nagrodą dla zwyciężczyni jest również sesja do magazynu “Hot Moda” wydawnictwa Marquard Media Polska oraz sesja zdjęciowa w słynnym nowojorskim studio fotograficznym Pier 59 Studios!

Wspaniałe atrakcje podczas gali Fresh Faces Poland 2016

Podczas finału Fresh Faces 2016 swoją nową kolekcję, specjalnie zaprojektowaną dla finalistek konkursu zaprezentowała Viola Śpiechowicz.

Uszyta z tkaniny z pokrzyw kolekcja “Women’s Resolution” przedstawia kobiecość w różnych ujęciach, od transparentnej koszulki z organicznymi wykończeniami, poprzez niezobowiązujące narzutki, do elegancji z militarnymi akcentami. Niewinność miesza się ze stanowczością i gotowością do walki. To jest kolekcja, która odzwierciedla urok i siłę kobiet.

Galę finałową Fresh Faces 2016 poprowadził Conrado Moreno, a specjalnie dla gości zaśpiewali Sara Girgis i Dariusz Kordek, a zatańczyli Olivia I Kuba Lucedarscy. Ciekawostką jest fakt, że modelki z agencji Magteam Model Management, organizatora konkursu Fresh Faces, przekazują 1% swoich zarobków dla Fundacji Dobry Duszek z Radomia, pomagającej dzieciom z najbiedniejszych rodzin.

Ambasadorką konkursu Fresh Faces Poland 2016 jest Alexa Łuczak – polska gwiazda japońskiego modelingu. Alexa pracowała na wybiegach i sesjach w Nowym Jorku, Los Angeles, Paryz˙u, Szanghaju, Singapurze, Tajlandii, Nowym Jorku, a od 6 lat mieszka i pracuje w Tokio. Modelka ma także własną kolumnę w japońskim magazynie Ginger.

źródło: materiały prasowe Fresh Faces Poland 2016, fot. Igor Drozdowski

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz