Zostań modelką! Rusza konkurs Fresh Faces Poland 2016

8761

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że rusza kolejna polska edycja międzynarodowego konkursu dla modelek i modeli Fresh Faces 2016 !! Miło nam również ogłosić, że

Promodels Magazine zostało Partnerem Medialnym
tego wyjątkowego konkursu!


Logo-fresh-faces-poland-2015


Pierwsza edycja Fresh Faces Poland ….

… odbyła się jesienią ubiegłego roku w Oranżerii Pałacu w Wilanowie i zakończyła się Wielką Galą Finałową z udziałem światowych gwiazd. Organizatorzy mogą się pochwalić, że do konkursu Fresh Faces Poland 2015 zgłosiło się ponad 418 modelek i 113 modeli, z których wyłoniono 16 finalistów. Polską edycję zwyciężyła Aleksandra Przybyła ze Świdnika i to ona pojechała reprezentować nasz kraj na ogólnoświatowym finale konkursu Fresh Faces 2015, który odbył się w lutym tego roku w Barcelonie podczas „080 Barcelona Fashion”. Ola została wyróżniona dwiema nagrodami specjalnymi. Jedną z nich jest sesja zdjęciowa na okładkę hiszpańskiego Beauty Magazine, a drugą-ekskluzywna biżuteria.

ff2015-barcelona-final
Aleksandra Przybyła podczas pokazów w trakcie ogólnoświatowego finału Fresh Faces 2015 w Barcelonie / fot. materiały prasowe 080 Barcelona Fashion

Filmową relację z polskiej gali Fresh Faces 2015 możecie zobaczyć tutaj >>


Formuła Fresh Faces na świecie

mag4
Maggie Haese właścicielka agencji Magteam Model Management oraz organizator Fresh Faces Poland

Międzynarodowy konkurs Fresh Faces został po raz pierwszy zorganizowany przez portal Modelmanagement.com w 2010 roku. Pomysłodawcą projektu był Andreas Von Estorff – CEO społeczności modelmanagement skupiającej prawie 200 tysięcy modelek i modeli z całego świata. Projekt jest pierwszym tego typu plebiscytem, który połączył głosowanie on-line, promocję w mediach społecznościowych z olbrzymią społecznością w środowisku internetowym web 2.0. Fresh Faces ma na celu wyłonienie nowych modeli i modelek spośród uczestników z 30 krajów oraz wprowadzenie najlepszych z nich do branży modowej. Właścicielem konkursu jest portal Modelmanagement.com, od którego agencje zainteresowane organizacją konkursów ‘narodowych’ wykupują licencję. Od 2015 roku na terenie Polski jedynym i wyłącznym przedstawicielem konkursu Fresh Faces jest właścicielka agencji Magteam Model Management, Maggie Haese.


Zostań modelką! Rusza konkurs Fresh Faces Poland 2016

Jeśli pragniesz zostać modelką bądź modelem to właśnie nadarza się doskonała okazja! Właśnie oficjalnie ruszyła druga polska edycja Fresh Faces!

10688256_862454213813907_6670566362997115293_o-2
Alexa Łuczak top modelka, ambasadorka Fresh Faces Poland 2016

Ambasadorką tegorocznej, drugiej edycji konkursu Fresh Faces Poland 2016 została Alexa Łuczak. Jedna z najpiękniejszych i najbardziej rozpoznawalnych polskich modelek w Japonii. Odkryta jako 13-latka przez właścicielkę agencji Magteam Model Management-Maggie Haese Alexa na swoim koncie ma między innymi współpracę z topowymi markami jak: Chanel, Dior, Giorgio Armani, Marc Jacobs, Tokyo Girls, Gucci, Rebecca Minkoff i czołowymi magazynami modowymi. Pracowała na wybiegach i sesjach w Nowym Jorku, Los Angeles, Paryżu, Szanghaju, Singapurze, Tajlandii, Nowym Jorku, czy Japonii. Modelka ma także własną kolumnę w japońskim magazynie „Ginger“. Jej oryginalną, azjatycką urodą zachwycił się cały świat.


Zgłoszenia do Fresh Faces Poland 2016

Dla osób chcących wziąć udział w tegorocznej edycji konkursu dla modelek i modeli Fresh Faces Poland 2016 przewidziane są dwie możliwości aplikowania:

  • Internetowe zgłoszenie przez system aplikacji Fresh Faces. Adres strony do aplikowania:
    http://www.modelmanagement.com/casting/fresh-faces-poland-2016/
  • Udział w regionalnych castingach FFP 2016. Aktualnie potwierdzone castingi będą miały miejsce:
    Bielsko Biała 01.04.2016 oraz 10.04.2016
    Białystok (casting już się odbył, gala finałowa Fresh Faces Poland Białystok odbędzie się 12.06.2016)
    Kielce i Gdańsk (daty jeszcze nie potwierdzone, prosimy śledzić informacje na stronie Promodels Magazine)

Tegoroczna gala Fresh Faces Poland 2016 planowana jest na 1-go października w Pałacu w Wilanowie!


W imieniu organizatora serdecznie zapraszamy!