Zwyciężczyni Fresh Faces World 2017 Pola Stefaniak na IMTA w Nowym Jorku

16905
Zwyciężczyni Fresh Faces World 2017 Pola Stefaniak
Zwyciężczyni Fresh Faces World 2017 Pola Stefaniak

Relacja z pobytu Poli Stefaniak, ubiegłorocznej zwyciężczyni Fresh Faces World na IMTA (The International Modeling and Talent Association) w Nowym Jorku.

Główną nagrodą w organizowanym od 4 lat konkursie dla modelek Fresh Faces World jest wyjazd do Nowego Jorku na prestiżowy konkurs organizowany przez The International Modeling and Talent Association wraz pobytem w luksusowym hotelu Hilton New York Downtown. Imprezie, która odbywa się cyklicznie od 30 lat towarzyszą treningi oraz szkolenia z różnych dziedzin show biznesu, modelingu, aktorstwa itp. Podczas konkursu odbywają się także liczne spotkania z gwiazdami modelingu oraz pokazy mody znanych amerykańskich projektantów, w których mogą wziąć udział tylko wybrane modelki. Uczestnictwo w IMTA to bardzo dobra sposobność do zaprezentowania się przedstawicielom wielu prestiżowych agencji mody.

Pola Stefaniak zwyciężczyni Fresh Faces World 2018 na IMTA New York 2018
Pola Stefaniak zwyciężczyni Fresh Faces World 2018 na IMTA New York 2018

Najlepsze światowe agencje modelek i modeli

Co roku na konkurs IMTA zjeżdżają się agenci z całego świata aby wyłowić przyszłe sławy modelingu. Są to managerowie z najbardziej prestiżowych agencji na świecie, takich jak: IMG, ELITE, NEXT, FORD, WILHELMINA, MP, WOMEN, SUPRIME i wielu innych. 

Uczestnicy konkursu przechodzą 5 – dniowe treningi, które przygotowują ich do pracy w zawodzie modela/modelki i mają na celu ułatwienie im zdobycia zagranicznych kontraktów u agentów z całego świata. To właśnie IMTA wyłoniło takie gwiazdy, jak: Ashton Kutcher, Eva Longoria, Jessica White, Kim Lemanton, czy Sara Dawson, które tu – na konkursowym wybiegu – stawiały swoje pierwsze kroki ku karierze. To tam właśnie w Nowym Jorku marzenia staje się rzeczywistością

Zwyciężczyni konkursu Fresh Faces World 2017 Pola Stefaniak – właśnie wróciła z Nowego Jorku z tej prestiżowej imprzy i może pochwalić się dużymi sukcesami. Zdobyła tam 4 medale grupowe w przygotowaniach i seminariach, dotyczących tego, jak przedstawić się agentom oraz 1 medal główny wraz z  tytułem Model of the Year w swojej kategorii wiekowej.

Pola Stefaniak i organizator konkursu Fres Faces World Maggie Haese na IMTA w Nowym Jorku
Pola Stefaniak i organizator konkursu Fres Faces World Maggie Haese na IMTA w Nowym Jorku
Medale Poli Stefaniak na IMTA
Medale Poli Stefaniak na IMTA

Dzięki kompleksowemu i profesjonalnemu przygotowaniu przez udział w konkursie Fresh Faces World oraz późniejszym przygotowaniom modelki przez Maggie Haese na IMTA Pola Stefaniak zdobyła aż 6 kontraktów zagranicznych do dwóch agencji z  Nowego Jorku oraz z: Kanady , Szanghaju i Mediolanu. To naprawdę duży sukces! Obecnie Pola przygotowuje się do wyjazdu na fashion week w  Mediolanie. Trzymamy za nią kciuki! Pola ma zaledwie 16 lat i karierę w światowym modelingu będzie musiała godzić z obowiązkami w szkole oraz zawodowymi zobowiązaniami w Polsce.

Sukcesy Poli również w Polsce, m.in. udział w sesji do magazynu Cosmopolitan

W Polsce Pola Stefaniak ma już na swoim koncie niezwykłe sesje zdjęciowe w takich magazynach, jak: Cosmopolitan, Hot Moda oraz Moda w Polsce. Brała także udział w pokazach mody Macieja Zienia i fantastycznie sobie radzi na polskim rynku. Co ciekawe, Pola jest uderzająco podobna do Kai Gerber – córki Cindy Crawford. Ponadto cechuje ją ambicja, co wróży polskiej modelce duży sukces. 

Promodels Magazine życzy Poli samych sukcesów!

Źródło: materiały prasowe FFW / Maggie Haese