Laura Palka i Kasper Nowakowski zwycięzcami TLOTY 2018

15915

8. września 2018 roku w Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi odbyła się tegoroczna gala finałowa jednego z najstarszych i najbardziej prestiżowych, konkursu dla modelek i modeli THE LOOK OF THE YEAR 2018. Zwycięzcami TLOTY Polska 2018 zostali: Laura Palka i Kasper Nowakowski! Nagrodą główną dla Laury i Kaspera będzie wyjazd na światowy finał konkursu The Look of the Year 2018 który odbędzie się w słonecznej Italii!

Podczas finału THE LOOK OF THE YEAR 2018 w Łodzi na wybiegu zobaczyć można było 20 uczestników w kolekcjach znanych i cenionych projektantów mody oraz prestiżowych marek odzieżowych. Swoje kolekcje zaprezentowali duet Paprocki & Brzozowski, Mariusz Przybylski, MMC Studio, Klaudia Markiewicz, Claudius Scissor oraz marki Male-Me i Gabbiano.

Jury konkursu złożone było ze znanych osób świata mody i showbiznesu, m.in.:

  • Rafał Maślak (model, Mister Polski),
  • Kamila Szczawińska (top modelka),
  • Michał Będźmirowski “Modny Tata” (bloger),
  • Joanna Horodyńska (stylistka i prezenterka telewizyjna),
  • Agata Biernat (Miss Polonia 2017, instruktorka fitness),
  • duet stylistów Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt (“Ostre Cięcie”).

Galę finałową poprowadził Olivier Janiak.

Laura Palka i Kasper Nowakowski zwycięzcami TLOTY 2018

Laura Palka ma 18 lat, 180cm wzrostu i pochodzi z Warszawy. Interesuje się modą, zdrowym odżywianiem i podróżami. Inspiruje ją Adriana Lima, a jej największym marzeniem jest udział w pokazie Victoria’s Secret.

Kasper Nowakowski ma 19 lat, 187cm wzrostu i pochodzi z Łodzi. Interesuje się modelingiem i sportem. Trenuje lekkoatletykę, co jak sam twierdzi, pomaga mu w utrzymaniu dobrej sylwetki oraz sprawia, że jest zdyscyplinowany i pewny siebie. Jego “modowym góru” jest fotograf Helmut Newton.

Zwycięzcami plebiscytu SMS zostali 15 letnia Małgosia Maciejewska z Poznania i 19 letni Janek Szumiński z Warszawy. W nagrodę także pojadą na światowy finał THE LOOK OF THE YEAR do Włoch.

The Look of the Year

TLOTY to najstarszy i najbardziej prestiżowy konkurs modelingowy na świecie. Odbywa się od ponad 30 lat, w ponad 50 krajach na świecie. Konkurs THE LOOK OF THE YEAR to początek wielkich karier ikon mody takich jak: Cindy Crawford, Gisele Bundchen czy Kasia Smutniak.

źródło: materiały prasowe TLOTY