Fresh Faces World 2018 Półfinał WIDEO

5989

11 listopada 2018 roku w Warszawski Dom Technika NOT w Warszawie odbył się ostatni w tym roku i decydujący o udziale w finale casting półfinałowy.

Na casting przyjechali uczestnicy z całej Polski, którzy już od wczesnych godzin porannych rejestrowali się, aby wziąć w nim udział. Ambasadorką konkursu Fresh Faces World jest top modelka Alexa Łuczak by Magteam Model Management, która na swoim koncie ma współpracę z największymi markami, takimi jak np. Chanel, Dior, Giorgio Armani, Marc Jacobs czy Gucci. Alexa Łuczak od lat mieszka w Japonii gdzie była reporterką w japońskiej telewizji śniadaniowej.

Uczestników oceniało Jury w składzie:

 1. Maggie Haese – Prezes i właściciel Magteam Model Management oraz Fresh Faces World
 2. Laura Łącz – ceniona aktorka filmowa i teatralna, właścicielka Agencji Artystycznej Laura
 3. Michał Starost – jeden z najbardziej wszechstronnych i uznanych polskich projektantów. Laureat Europejskiej nagrody Haute Couture.
 4. Paweł Węgrzyn – utalentowany projektant mody, twórca marki Paweł Węgrzyn Fashion. W jego kolekcji wystąpią kandydaci podczas gali finałowej konkursu.
 5. Irina Małek – projektantka mody, właścicielka Galerii Larin
 6. Emilia Wróbel – Fashion and STYLE. stylistka i blogerka modowa
 7. Elżbieta Czaplejewicz – choreograf.

Kandydaci walczący o udział w finale zaprezentowali się przed jury w koszulkach oraz strojach kąpielowych. Po długich naradach jury do grupy finałowej wybrało: 16 kandydatek i 8 kandydatów oraz kilka osób rezerwowych. Casting półfinałowy konkursu prowadził Michał Niemiec – prezenter telewizyjny.

Na zakończenie castingu finaliści wzięli udział w sesji zdjęciowej, podczas której finalistki wystąpiły w kolekcji marki MichaelAgnes stworzonej przez wybitnego projektanta Michała Starosta oraz Agnieszkę Łuszcz, a finaliści w kolekcji stworzonej przez utalentowanego projektanta Pawła Węgrzyna.

Finalistów będzie można podziwiać w kolekcjach naszych projektantów podczas gali finałowej konkursu, która w tym roku odbędzie się 24 listopada w Mazowieckim Centrum Sztuki Współczesnej „Elektrownia” w Radomiu.

Nagrodą główną dla zwycięzcy Fresh Faces World jest wyjazd do Nowego Jorku o wartości 50 000 zł na jeden z największych światowych konkursów modeli/talentów IMTA (The International Modeling and Talent Association).

Głównymi partnerami gali finałowej Fresh Faces World 2018 w dniu 24.11.2018 są:

 • Miasto Radom MOSiR Radom,
 • RTBS Administrator Sp. z o.o., Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej „Elektrownia”.
 • http://www.radom.pl
 • http://www.mosir.radom.pl
 • http://www.rtbs.eu
 • http://www.elektrownia.art.pl/

Galę finałową konkursu Fresh Faces World 2018 objął honorowym patronatem Prezydent Miasta Radomia Radosław Witkowski!

Poza patronami ogólnopolskimi, patronat medialny nad wydarzeniem objęła Radomska Grupa Mediowa w skład której wchodzą: Radio Rekord, Wydawnictwo 7 Dni, Portal Co za dzień.pl oraz Telewizja Dami.

źródło: materiały prasowe FFW