Raf Simons wiosna-lato 2016 kampania

6035

Jak wszyscy (prawdopodobnie) pamiętamy – kilka miesięcy temu Raf Simons zrezygnował z pełnienia funkcji dyrektora kreatywnego Dior a niedawno pokazana została jego ostatnia (pożegnalna) kolekcja (na wiosnę-lato 2016) stworzona dla marki Dior.

Jego plany związane z dalszą twórczością były nieznane praktycznie aż do teraz. Projektant ujawnia nam swoją pierwszą autorską kampanię, do której zdjęcia wykonał Willy Vanderperre a przed obiektywem pozował belgijski model znany nam z kampanii Diora – Luca Lemaire. Nie jest to jednak jedyna postać jakże tajemniczej sesji, druga osoba zostaje anonimowa gdyż twarz ma zakrytą pod osłoną tkaniny. Kampania oprócz zagadkowego klimatu niesie ze sobą ciekawość odkrywania kolejnych elementów. Zgodnie możemy stwierdzić, że wizja biało-czarnych zdjęć oraz postaci siedzących samotnie na ławce w parku mocno działa na naszą wyobraźnię. Zaintrygowani oczekujemy dalszych efektów..

C.D.N!


Raf Simons wiosna-lato 2016 kampania | photo: Willy Vanderperre


[one_sixth]
[/one_sixth][five_sixth_last]

Autorka wpisu: Agata Ulaszewska

Młoda pasjonatka mody i podróży. W przyszłości pragnie odwiedzić USA i spędzić sylwestra na Times Square. Jej inspiracją jest współczesny design ale także codzienny widok zmieniającego się świata. Nie boi się zmian głównie dlatego, że dobrze na nią wpływają. Motto życiowe Agaty to: „Nic nie dzieje się bez przyczyny”.[/five_sixth_last]