Kolekcja SheMore SPACE wiosna lato 2016

6203

Kolekcja wiosna/lato 2016 otwiera czwarty rok działalności marki SheMore na rynku branży modowej. W tym sezonie pokazuje ona świat, który przybiera bardzo różne formy. Często proste, nieskomplikowane, a niekiedy zniekształcone, przejaskrawione. Jak codzienne życie, w którym każdy dzień przybiera inny kształt. To, co włożymy na siebie tworzy pewien obraz. Przy asymetrycznych modelach, ostrych kolorach będzie on przerysowany, podkreśli siłę i odwagę. Przy wyborze skromnych, monochromatycznych form, ujednolici wizerunek. To my sami tworzymy architekturę, a ona właśnie stała się inspiracją tej kolekcji.

Marka postawiła na odwagę i po raz pierwszy wprowadza nadruki. Celem nowej odsłony jest podkreślenie kobiecości subtelnie, lecz zauważalnie oraz nasycenie rzeczywistości, co w idealny sposób wyeksponowała w stylizacjach i koncepcji obydwu sesji, lookbookowej i wizerunkowej w sezonie S/S 2016 Magdalena Lasocińska Stylist współpracująca od lat z marką SheMore. W sezonie S/S 2016 kobieta SheMore chce poczuć zadowolenie i radość z noszonych przez siebie ubrań, a marka SheMore daje jej tą możliwość. Funkcjonalność różnorodnych form, od prostych krojem bluzek czy spódnic, pełnych seksapilu kombinezonów po asymetryczne i warstwowe kroje sukienek sprawia, że z Marką SheMore noszenie ubrań to coś więcej.

Zdjęcia do kolekcji SheMore SPACE wiosna lato 2016 zrealizował Adam Słowikowski, który wprowadził świeżość i jasny przekaz marki.

Photo: Adam Słowikowski Photography
Concept / Styling / Hair&MUA: Magdalena Lasocińska Stylist
Model: Justyna Opas / Golden Models


SheMore SPACE wiosna lato 2016 / fot. Adam Słowikowski

źródło: materiały prasowe SheMore