Boska Edita Vilkeviciute twarzą bielizny Calvin Klein kolekcja Evergreen SS 2016

9730

Edita Vilkeviciute … Litwinka, która od wielu lat stoi na najwyższym piedestale świata mody … Przez portal Models.com umieszczona w zaszczytnych rankingach: Industry Icons, The Money Girls oraz Top Sexiest Models! … przez magazyn Forbes w 2015-tym roku umieszczona na liście najlepiej zarabiających modelek na świecie … i to właśnie ta bogini zatrudniona została przez Calvina Kleina (po raz kolejny zresztą) do kampanii promującej linię bielizny Evergreen Calvin Klein wiosna-lato 2016!

Na większości zdjęć z kampanii Edyta występuje sama. Na dwóch pozuje z nią Tobias Sorensen. Autorem pięknych czarno-białych fotografii kampanii jest fotograf: Daniel Jackson. Make-up do sesji przygotowała: Kristi Matamoros a zmysłowe i seksowne kreacje do sesji skomponowała stylistka Beth Fenton.

Edita Vilkeviciuteu boku Tobiasa Sorensena i w obiektywie Daniela Jacksona, Kampania reklamowa Calvin Klein Evergreen collection SS 2016
Edita Vilkeviciuteu boku Tobiasa Sorensena i w obiektywie Daniela Jacksona, Kampania reklamowa Calvin Klein Evergreen collection SS 2016

Edita wielokrotnie już pracowała dla marki Calvin Klein. Wspomnijmy między innymi jej udział w kampanii bielizny CK w latach 2014 i 2015, udział w kampanii CK Performance jesień-zima 2015 czy udział w kampaniach zegarków i biżuterii CK w 2014.

[sc name=”CONV-Bielizna2016″ ]

Boska Edita Vilkeviciute twarzą bielizny Calvin Klein
kolekcja Evergreen SS 2016

źródło: CK pressroom