Top Model odcinek 7 sezon 5

7986

Co za emocje! Prawie jak sportowe … Dzisiaj pozostali w programie finaliści Top Model Anno Domini 2015 przeżyli prawie prawdziwe igrzyska ;)

Na początek odbyła się konkurencja stylizowania się w biegu do kolejki metra z ekspresową sesją zdjęciową z Łukaszem Dziewicem na mecie. Następnie uczestnicy zostali podzieleni na dwie grupy: 1 grupa: Andre, Radek, Karolina G., Magda i Natalia i 2 grupa: Michael, Samuel, Kamila, Karolina P. i Jacob. W grupach szykują na własną rękę dość zabawne pokazy mody, które oceniały: topmodelka Kasia Struss i szefowa agencji Avant Models Małgosia Leitner. Nam w obu pokazach podobała się najbardziej obecność Kasi Strusińskiej, która jak zawsze była zwyczajnie nadzwyczajna!

Jeśli masz na sobie piórka to nie musisz już być taka niewinna. Nie jesteś aniołem, jesteś diabłem tak na prawdę ;)
Ciuchy tak na prawdę są nie ważne. Dostaniesz dwa piórka a musisz siebie sprzedać. To zawsze jest osobowość. Musisz włożyć całe swoje serce nawet jeśli to jest jedna sekunda … – Kasia Struss

Kolejna dyscyplina dzisiejszego odcinka igrzysk to była sesja zdjęciowa z Robertem Wolańskim. Podczas sesji uczestnicy Top Model pozowali w stylizacjach glamour w hali lekkoatletycznej. Były krew, pot i łzy … oczywiście. Koniec końców z programu odszedł Michael … a zwycięzcą odcinka okrzyknięto Andre.

A swoją drogą … traktujemy oczywiście Top Model z pewnym takim lekkim przymrużeniem oka … bo to format telewizyjny i zdajemy sobie wszyscy sprawę co można osiągnąć właściwym montażem … ale mimo to wygląda na to, że Andre jest całkiem ogarniętym gościem (znaczy ma w głowie poukładane) i bardzo to się nam podoba! Gratulujemy mu wygranej odcinka!

Zobacz Top Model odcinek 7 sezon 5 [Player.pl]

Sesja zdjęciowa w stylizacjach glamour w hali lekkoatletycznej – Top Model odcinek 7 sezon 5 – fotograf: Robert Woliński