New Faces z GAGA Models czyli wysyp nowych twarzy po jesiennych deszczach ;)

23887

Małe jesienne podsumowanie nowych twarzy z GAGA Models. Osiem młodych, świeżych i o nietuzinkowej urodzie dziewcząt, które właśnie dołączyły do poznańskiego zespołu i być może już za chwilę (czego oczywiście życzymy i dziewczynom i agencji) będą deptać po piętach ‘gagowej’ JAC ;) Zapamiętajcie te twarze i imiona: Kasia, CARO, Aleksandra, Ava, Gaja, MartaM, Gabriela i Misty. Ciekawi jesteśmy, które z nich podobają się Wam najbardziej i dlaczego? Zapraszamy do komentowania pod artykułem.


New Faces z Gaga Models – jesień 2015


Aleksandra

Height: 177, Bust: 82, Waist: 60, Hips: 90, Hair: blonde, Eyes: blue
ur. 1999. Kmag wytypował ją jako jedną z najgorętszych nowych twarzy nadchodzącego sezonu.  Została zescautowana przez zaprzyjaźnionego scouta Grzesia. Ma on niesamowite oko i Aleksandra jest jedną z wielu cudownych nowych twarzy odkrytych przez niego. Pracuje nad swoją książka i na bieżąco można podziwiać efekty jej współpracy z fotografami na stronie agencji . Zachwyca silnym spojrzeniem, wyjątkowa urodą oraz profesjonalizmem na planie zdjęciowym.


Ava

Height: 173, Bust: 75, Waist: 58, Hips: 88, Hair: blonde, Eyes: blue
Ur. 1999. Młodą i śliczną Avę odkrył zaprzyjaźniony z agencją scout. Zaczepił ją na facebooku i umówił na spotkanie z agencją. Już od pierwszego wejrzenia szefowa zachwyciła się wyjątkową urodą dziewczyny. Obecnie pracuje nad swoją książką. Ma już za sobą pierwsze castingi.


Gaja

Height: 174, Bust: 73, Waist: 62, Hips: 83, Hair: brown, Eyes: green
Ur. 2001. Przyjaciele Gagi zobaczyli młodziutką i prześliczną Julię na stacji benzynowej i dali kontakt agencji. Już na pierwszym spotkaniu zrobiła piorunujące wrażenie i została zatrudniona przez agencję. Robi fantastyczne wrażenie rzadko spotykaną w tak młodym wieku swobodą przed obiektywem.


Marta M

Height: 173, Bust: 83, Waist: 62, Hips: 89, Hair: blond, Eyes: blue
Ur. 2001. Marta chodzi do szkoły baletowej w Poznaniu. Ma wspaniałą świadomość swojego ciała i bardzo silną osobowość. Zgłosiła się do GAGI za namową koleżanki ze szkoły.


Gabriela

Height: 182, Bust: 81, Waist: 57, Hips: 90, Hair: blonde, Eyes: green
Ur. 1997. Gabrysia sama bardzo chciała spróbować swoich sił w modelingu. Już na pierwszym spotkaniu w Gadze zrobiła świetne wrażenie swoją powalającą osobowością i determinacją. Ma za sobą swój pierwszy casting na którym wypadła wspaniale i już niedługo będzie pracować w Paryżu.   Uwielbia jeździć na rolkach i łyżwach. Świetnie wypada przed obiektywem dzięki swoje pewności siebie i dużej świadomości ciała.


Misty

Height: 178, Bust: 84, Waist: 59, Hips: 90, Hair: brown, Eyes: blue
Ur. 1999. Misty trenuje karate i startowała nawet na mistrzostwach świata. Została odkryta przez scouta  i zdecydowała się spróbować swoich sił w modelingu i zgłosiła się do Gagi. Zespół chętnie podjął z nią współpracę. Skróciła włosy, powróciła do naturalnego koloru i teraz zachwyca swoją nową fryzurą która podkreśla jej wyjątkowy i silny charakter. Pracuje nad swoją książką i już wypytują o nią casting directorzy.


CARO

Height: 178, Bust: 82, Waist: 62, Hips: 90, Hair: blonde, Eyes: blue
Ur. 1999. Pierwszy raz została dostrzeżona podczas castingu w Manufakturze prowadzonym przez Zuzannę Krajewską. Zgłosiła się także na casting organizowany przez Gagę i szybko zrobiła dobre wrażenie. Niedawno miała swoją pierwszą kampanię do której zdjęcia robił Krzysztof Wyżyński.
Pasjonują ją podróże i lubi nowe wyzwania.


Kasia

Height: 179, Bust: 83, Waist: 63, Hips: 91, Hair: dark blonde, Eyes: blue
Ur. 1993. Kasia została zauważona przez szefową agencji na spotkaniu organizowanym dla scoutów GAGI. Spodobały jej się wyjątkowe oczy i przeszywające spojrzenie. Kasia odwiedzała GAGĘ przez całe wakacje i niedawno podpisała umowę. Wcześniej trenowała szermierkę i brała udział w zagranicznych zawodach i uwielbia jeździć na desce. Studiuje architekturę krajobrazu.


źródło: GAGA Models


Sprawdz Nowe Twarze polskich agencji w cyklu artykułów na łamach Promodels Magazine: “Sezon na New Faces!”