Małgosia Bela zachwyca w Exhibition Magazine SS 2016

7504

Małgosi nie trzeba chyba nikomu przedstawiać… Jest ikoną mody (Models.com) a jej twarz znają wszyscy… na całym świecie! Małgosia Bela … polska top modelka (Model Plus) i aktorka, żona (Jean-Yves le Fura założyciela prestiżowego pisma Numéro) i matka (syna Józefa) wzięła udział w świetnej sesji fotograficznej dla wychodzącego dwa razy w roku paryskiego magazynu Exhibition Magazine. Magazyn ten znany jest z tego, że zaprasza do współpracy najciekawsze fotograficzne talenty aby mogli eksperymentować ze swoim talentem bez żadnych limitów za wyjątkiem narzucenia ogólnego tematu dla danego wydania magazynu.

WAX

Pierwsze w tym roku (SS 2016) wydanie Exhibition Magazine poświęcone jest … woskowi. Wosk jest substancją która może symbolizować świetnie metamorfozę. Jest materiałem który może być formowany w nieskończoną różnorodność form. Zadanie uchwycenia tej materii otrzymał między innymi znakomity duet fotograficzny Luigi & Iango. Zderzenie talentu fotograficznego obu panów oraz talent i umiejętność metamorfozy Małgosi Beli pozwoliła w zdjęciach będących jednocześnie okładkowym edytorialem (cover story) odkryć niezliczone permutacje kształtu i tekstury wosku. Promodels Magazine jest zachwycone całą serią zdjęć będącą owocem tej niesamowitej współpracy! Fotograficzny ‘miód’ na nasze oczy.

luigi-iango-malgosia-bela-exhibition-cover
Exhibition Magazine SS 2016 Cover / Małgosia Bela sfotografowana przez Luigi & Iango

Model: Malgosia Bela
Magazine: Exhibition
Issue: Spring/Summer 2016
Photographer: Luigi & Iango
Stylist: Tom Van Dorpe


Małgosia Bela zachwyca w Exhibition Magazine SS 2016, fot. Luigi & Iango

źródło: Models.com


[one_sixth]
[/one_sixth][five_sixth_last]

Autor wpisu: Tomasz Mosionek

Wydawca i redaktor naczelny Promodels Magazine. Właściciel agencji specjalizującej się w promocji marki w internecie i SEM. Producent sesji zdjęciowych oraz eventów. Doświadczony fotograf z korzeniami ‘analogowymi’. Pasjonat Polaroida. Humanista wierzący, że najważniejsze w tym co się robi to w pierwszej kolejności aby być zawsze człowiekiem a oczekując od świata zmian, powinno się zaczynać najpierw od zmieniania siebie.[/five_sixth_last]