Kampania Jill Stuart SS 2016

5644

Jill-Stuart-Spring-Summer-2016-Campaign04

Wiosna-lato to chyba ulubiony sezon każdego projektanta. Wiosna kojarzy nam się ze słońcem, radością, zwiewnymi sukienkami i naturalnymi kolorami. I tak też przedstawia się najnowsza kampania znanej projektantki Jill Stuart.

Do udziału w kampanii zaproszona została subtelna i zmysłowa modelka Romy Schonberger, którą na zdjęciach uwiecznił Glen Luchford. Seria zdjęć ukazuje beztroską dziewczynę w pokoju stylizowanym na vintage lata 70′, promującą najnowszą kolekcje, w której zdecydowanie dominują jasne kolory, satynowe tkaniny i kwiatowe printy.

Projektantka interpretuje tę dekadę jako młodzieńczy szyk i ‘sexy twist’, a o Romy mówi, że: „Ta dziewczyna jest magnetyczna, taneczna, to taka dziewczyna obok której chcesz usiąść na imprezie.”

Do kampanii dołączony jest także spot promujący również w wykonaniu Glen’a Luchford’a. Spot do obejrzenia na stronie Jill Stuart tutaj. Enjoy!

Glen Luchford – Photographer
Camille Bidault Waddington – Fashion Editor/Stylist
Didier Malige – Hair Stylist
Aaron de Mey – Makeup Artist
Peter Klein – Set Designer
Romy Schonberger – Model


Kampania Jill Stuart SS 2016

źródło: Jill Stuart


Autorka wpisu: Agata Ulaszewska

Młoda pasjonatka mody i podróży. W przyszłości pragnie odwiedzić USA i spędzić sylwestra na Times Square. Jej inspiracją jest współczesny design ale także codzienny widok zmieniającego się świata. Nie boi się zmian głównie dlatego, że dobrze na nią wpływają. Motto życiowe Agaty to: „Nic nie dzieje się bez przyczyny”.