New Faces z Magteam Model Management

24468

To zupełny przypadek, ale od dłuższego czasu nowe odcinki serii Sezon Na New Faces pojawiają się w Promodels Magazine właśnie w piątki :) A że dzisiaj jest piątek (piąteczek, piątunio) … tak więc zapraszamy na kolejną wizytę w jednej z polskich agencji modelek ale mającej swoje korzenie w Stanach Zjednoczonych, czyli Magteam Model Management. Dodajmy dla formalności, że to właśnie Magteam Model jest polskim organizatorem konkursu dla modelek Fresh Faces.


New Faces z Magteam Model Management


Aleksandra Przybyła

Wzrost: 174 Biust: 84 Talia:59 Biodra: 88
Zwyciężczyni polskiej edycji Fresh Faces Poland 2015. 18-letnia piękność odkryta przez Maggie Haese z Magteam Model Management. Aleksandra zdobyła trzy prestiżowe wyróżnienia podczas międzynarodowego finału Fresh Faces 2015 w Barcelonie, gdzie zaprezentowała się także podczas „080 Barcelona Fashion”. Ola pojawi się na okładkach magazynów Women’s Health i Beauty Magazine w Hiszpanii. Agencja jest na etapie rozpatrywania licznych propozycji współpracy z prestiżowymi agencjami międzynarodowymi.


Angelika Kitlas

Wzrost: 174 Biust: 83 Talia: 60 Biodra: 89
Angelika została odkryta dla agencji podczas polskiej edycji Fresh Faces Poland 2015 w Białymstoku. Zwróciły już na nią uwagę międzynarodowe agencje. Jej pierwszy wyjazd to Mediolan i współpraca z marką Bluemarine. Następne kontrakty już w toku.


Paulina Locman

Wzrost: 174 Biust: 82 Talia: 64 Biodra: 87
Paulina wygrała konkurs na modelkę Fresh Faces Białystok. Zachwyciła agencje w Mediolanie swoim uśmiechem i osobowością. W bardzo krótkim czasie udało jej się pracować dla ważnych włoskich marek min.: Castor. Paulina po mediolańskim fashion week jedzie wprost do Paryża. Trzymamy kciuki.


Paula Sadoch

Wzrost: 176 Biust: 87  Talia: 59 Biodra: 87
Paula pochodzi z Warszawy. Pracuje w Mediolanie i jest w trakcie rozpatrywania ofert międzynarodowych agencji. Podczas Mediolan Fashion Week udało jej się nawiązać współpracę z takimi markami jak: Just Cavalli czy Ilaria Nistri.


źródło: Magteam Model Management


Sprawdz Nowe Twarze polskich agencji w cyklu artykułów na łamach Promodels Magazine: “Sezon na New Faces!”